Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 738: Trebol Kuvvetleri: Özel Yönetici Sugar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sugar meyve kontrolünü kaybederse orada Don Chinjao veya Cavendish başta olmak üzere arenadan sonra oyuncağa çevrilen kişiler Trébol'u fena komalık edebilirler.

Trebol çok güçlü bir mahlukat çıktı.Sugarın olayıda herhalde ondan birşey istersen seni oyuncağa dönüştürebiliyor.Ama bu istediğini yapmak zorunda değil gibi görünüyor.Ya da ortada antlaşma mantlaşma yok dokunduğu herkesi dönüştürebiliyor.

Bölümde gıcık olduğum yer Sugarın 10 tane kol çıkarıp ya da çok hızlı davrandı diye öle gösteriyorlar cüceleri oyuncağa çevirmesiydi.
Bu cüceler zaten çok hızlı olduğu için bunlara peri diyorlardı kimse göremiyordu.Bu nasıl bir sürü cüceyi oyuncağa çevirebildi.Çok saçma geldi bana.

Trebolün gemiyi fırlatma sahnesi iyiydi.

Roronoa Zoro

MangaStream'in çevirisine göre antlaşma vb bi' şey de yok. Zorla almaya geldik diyor cüceler. Bu nasıl meyve lan?

Roronoa Zoro

Senin dediğin muhabbet döndükten sonra sağ altta give us back our nakama diyor ya.Dedim herhalde bu kadından birşey isteyince meyvesini kullanabiliyor.
Tamam da hep bir ağızdan demiyorlar ki, diğerlerini neden bağlasın? Reader'da üst baloncukta öyle yansıtılmış, ona atıfta bulunmuştum.

Cüceler harbi gerizekalılar,kendilerini kırbaçlayan adama bile hemen kanıyorlar.

Trebol sineği alnının ortasından vuruyor,nişancılık 10 numara.Ayrıca gemiyi kaldırıp vurması da güzeldi.Sağlam adam.

Sugar benim zayıf olduğum izlenimine mi kapıldınız diyerekten verdi ayarı.

Robin meyvesi sayesinde yırttı Trebol'ün gazabından ama içeridekiler nasıl yırtacak merak içerisindeyim.

Bakalım iş ne tarafa gidecek.Usopp grubu,Luffy grubu ve Franky esir mi düşecek yoksa tam tersi hepsi işlerini halledecekler mi ?

Şu anlaşma muhabbeti aşağıdaki sayfada gördüğümüz gibi değil mi? Moria'da gölgesini alıyor karakterin ve emirleri yağdırıp anlaşma tamamlandı diyor ve o gölgenin önceki anılarını unutturuyor. Bu arc'ta gördüğümüz sugar ise insanları oyuncağa dönüştürüyor emirleri yağdırıp anlaşma tamamlanmıştır diyor ve moria'nın gücünün tersi olarak oyuncağa dönüşen karakter değil diğer tanıdıkları/ismini bilenler filan onun kim olduğunu unutuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık