Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 737: İdari Kule!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen sabo'nun burgess 'i böyle ezmesi ace kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Adamın dibi güzel insan saboooo. Bence burda oda'nın anlatmak istediği ne kadar hayvani güç olursa olsun 1 tümen olursa olsun burgess'in tırt çıktığıdır. Zaten pek bişey beklemiyordum ondan ama bunlarıda söylemek için erken.

eger spoiler dogruysa;

- cavendish oyuncak olmus.herkezdeki beklenti,cavendishin gizli hakuba yetenegiydi.ama cavendish oraya giderken uyuyordu,egerki uykusunda yakalandıysa oyuncaga dönüsmesi normal.ayrıca cavenin busoshokusu vergo gibi yada shanksın kalkanı gibi degildir.yani egerki o güc,temasla yada c.bege ninki gibi bir alanla oluyorsa,hakiyle dayanıcak kişininde vergo gibi yapması veya amiraller gibi kalkan yapması lazım.

mesele cavendishin oyuncak olması degil,hakuba yeteneginin kullanılmaması veya kullanmaması.yani e.oda bir bölümü bunun içinmi heba etti ?

- sonra sabo vs burgess.sabonun işaretleri verildi,kimsenin görmedigi saldırıyı adam gördü.bu demektirki kenbunshoku asmıs.dragonun yanında egitim almıs busoshokuda ögrenmiştir.daha öncede dedim o sake kasesi tokusturan 3 velettende houshoku bekliyorum.ace ve luffyde vardı,sabodada varsa busoshoku savasında yenmesi lazım zaten burgessi.

önemli olan saf gücüydü,demekki neymiş acele kücükken denk dövüsen adamı hafife almıyacaksın...acetede aynısını dedik ama dinletemedik,ace cok güclüydü,auger bile övdü fiziksel gücünü,mental direncini,sıkıntı teach hayvan ötesiydi.sonuc olarak saboda aceten asagı kalmayan bir hayvan olarak,bırakında burgessi yenebilsin.o saldırıda tek atma degildir,anladıgım gücü burgesse yetiyor sabonun.

yani sabo meyveyi yerse, acein full haki upgrade hali olur.buda asagı yukarı 700 milyonluk adam demek :p

ha birde;burgess yenilirse,devrimcilerimi övcez,sabo gibi adamları var diye...yoksa benim gibi burgess o kadar güclü degildir,ilk tümen komutanı olmasını wb korsanlarındaki gibi güce göre degil,teache sadık olmasından almıstır.yoksa shiliew var ,hatta idden cıkanlarda ondan güclü olmalı diyenlerimi ? :D

- picanın kayaya kendini özümsetmesini anladık...gücü ne ? kaya veya baska seyede mi özümseme yoksa direk kaya ve toprakla ilgili bir logiamı ?

- son olarak robinin grubu,artık su kızanı halletsinlerde oyuncaklar eski haline dönsün.anladıkki dövüsten gidenlerde hayır var ama bu hayır için önce sugar ve trebolun yenilmesi lazım.

Yahu bu özelliğimizi çok seviyorum :/

"Karasakal korsanlarının üyesi (1.tümen komutanı / tam açık olmasada tahmini galiba ) Burgess .
Ben beckman ile kapışacak düzeyde adam ... "

" Luffy , nereye alıyor Burgess' i ? Adam tümen komutanı , hayvani gücü var ... "

Bir bakıyoruz (spoiler doğru ise ) burgess tırt mış , gitsin çay doldursun ... ( :/ )

Abi mükemmeliz :T

Sabo yardırıyor ama bence sadece zırhı delmiştir burgess gülüp savaşmaya devam edecektir.En son büyük ihtimal yenilir bizim barto da diamenteye yenilir.Sabo ws Diamente görürüz.Rebecca da etrafta hoplaya zıplaya oynarken şansa meyve yi görüp alır.
Sonuç meyve ye yazık oldu.:artiz:

2 yıl önce BB adamlarına Ace için "onunla çarpışamazsınız" diyordu. Ben şuanki Sabo'nun Ace'in 2 yıl önceki halinden çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Fazla şaşırtmadı. Hem nereden biliyorsunuz Sabo'nun Dragon'un sağ kolu olmadığını?

Yabancı forumlardan da spoiler hakkındaki yorumları takip ediyorum ve dendiğine göre Ishuhui'nin paylaştığı spoilerlardaki üslubu abartılı olabiliyormuş. Sabo'nun ne denli etkili bir yumruk attığını resimler çıkınca daha net bir şekilde anlarız. Ancak benim düşüncem, bu darbenin ardından Burgess kendisini kolaylıkla toparlayacaktır.

Yahu bu özelliğimizi çok seviyorum :/

"Karasakal korsanlarının üyesi (1.tümen komutanı / tam açık olmasada tahmini galiba ) Burgess .
Ben beckman ile kapışacak düzeyde adam ... "

" Luffy , nereye alıyor Burgess' i ? Adam tümen komutanı , hayvani gücü var ... "

Bir bakıyoruz (spoiler doğru ise ) burgess tırt mış , gitsin çay doldursun ... ( :/ )

Abi mükemmeliz :T
iki fikir vardı.

- ilki burgess nereye en güçlü oluyor,magellana denk shiliew var.üstelik kılıc ustası yani zoronun rakibi,ayrıca impel downdan cıkan mahkumlarda cok güclü,çünkü teach depremi almasa onu kaptan bile saymıyacaktı diyenler.(ben bu gruptaydım,malum zoro fanlıgı :D )

- ikincisi burgess ilk tümen komutanı,wbdeki olusumu örnek almıs; yani beckman ve marcoyla denktir diyenler.

sonuc itibariyle ,her halükarda sabo kücükkende normal bir cocuk degildi,dragonun yanından iyi bir egitimle burgessi yenmesi mesele degil,ben zaten fanlıkla direk yener demiştim.

olayda aklımı kurcalıyan su...luffy meyveyi yar etmicem dedi size,teach ve burgesse.ama luffynin yolu buradan ayrıldı ve e.oda buraya ustaca bir hamleyle saboyu gönderdi.acaba diyorum büyük abi su an için luffyden bilemi güçlü,acein hep luffyden güclü oldugu gibi ?

dipnot; adam teke gitmedi yahu abartmayın,sadece sabo iyi yerleştirebiliyor,yani gücü burgessle rahat asık atıcak düzeyde .üstünlügü ise muhtemelen isimli boru FIRATPEN sayesinde olucak :D

iki fikir vardı.

- ilki burgess nereye en güçlü oluyor,magellana denk shiliew var.üstelik kılıc ustası yani zoronun rakibi,ayrıca impel downdan cıkan mahkumlarda cok güclü,çünkü teach depremi almasa onu kaptan bile syamıyacaktı diyenler.

- ikincisi burgess ilk tümen komutanı,wbdeki olusumu örnek almıs; yani beckman ve marcoyla denktir diyenler.

sonuc itibariyle ,her halükarda sabo kücükkende normal bir cocuk degildi,dragonun yanından iyi bir egitimle burgessi yenmesi mesele degil,ben zaten direk yener demiştim.

olay aklımı kurcalıyan su.luffy meyveyi yar etmicem dedi size,teach ve burgesse.ama luffynin yolu buradan ayrıldı ve e.oda buraya ustaca bir hamleyle saboyu gönderdi.acaba diyorum büyük abi su an için luffyden bilemi güçlü,acein hep luffyden güclü oldugu gibi ?

dipnot; adam teke gitmedi yahu abartmayın,sadece sabo iyi yerleştirebiliyor,yani gücü burgessle asık atıcak düzeyde rahat.üstünlügü ise muhtemelen isimli boru FIRATPEN sayesinde olucak :D
Bence şu an luffy den güçlüdür ama bu arc sonunda eğer dof indirirse sabo yu geçer luffy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık