Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 735 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Not:
Sabo'nun Luffy Dövmesi [ X ]
Sabo'nun Borusu :D
Franky O kadar geliştirmiş ki kendini Senior Pink attığı roketin yarısı boşa gidiyor. [ Goççum benim :D ]
Mecwise ve Marine bile Frankye karşı duramıyor. [ Abarttım mı ? :D ]
Sabo'nun yanındaki kız [ adını unuttum tigerin kurtardığı ] garip bir meyvesi var galiba
Ve sabo arenada :D

Bir ara spoiler'da gelen bölüm sandım sanji bölümü felan ama olmadı be :(

Roronoa Zoro

Not:
Sabo'nun Luffy Dövmesi [ X ]
Sabo'nun Borusu :D
Franky O kadar geliştirmiş ki kendini Senior Pink attığı roketin yarısı boşa gidiyor. [ Goççum benim :D ]
Mecwise ve Marine bile Frankye karşı duramıyor. [ Abarttım mı ? :D ]
Sabo'nun yanındaki kız [ adını unuttum tigerin kurtardığı ] garip bir meyvesi var galiba
Ve sabo arenada :D

Bir ara spoiler'da gelen bölüm sandım sanji bölümü felan ama olmadı be :(
Sabo'nun dövmesini göremedim ben yahu :|
Bakalım Dragon nasıl eğitmiş Sabo efendiyi.

sabonun silahı kes :D franky 10 numara daha lazer bile koymamış güzel bölüm ya :D birde sabo karakter olarak değişmemiş sanırım hala bir gevşeklik var.

ah ah...yine geçiş bölümü.tüm bölümün özeti şu.

sabo sonunda arenada.normalde karsılasıcakları 4 kişi yok,hasırsapkalarla dövüşlere cagırıldılar.sonuc kazanan diamanteyle vs atıcak.birde rebecca farkediyorki lucy degişmiş.

frankynin hakkını yemeyin dedim, normalde iki dof tayfasını aynı anda aldı dedim,bir çok kişi bir hamlede franky kaybetmiş gibi yaptı gördükki,senorun yanına machvise bile yardıma geldikleri halde... franky hala sapasaglam.

ama bu sefer ciddi bir rakibi var, su bastilleden epey ümitliyim.

violet tarafında ise; gizli bir gecit var, dof bile bilmiyor,violet bizimkileri ordan sokuyor. inek luffy yine ortalıgı kırıyor.violet gercek prenses,rebecca ise onun yigeniymiş sanırım.bu sartlarda et getiren güzel kılıc ustası bir macereya cıkmak isteyebilir,yada teyze sen git prensinin arkasından buralar bana emanet diyebilir :D

asıl olaysa sarayda yasanıyor.issho dedigim gibi ortada bir adamdı.şimdi kararını verdi.adamın amacı shicbukai sisteminin bir sekilde ortadan kalkmasıymıs.önce hasırsapkaları beraber halletmeye karar veriyor. çünkü,bizimkileri söylentilerle biliyor ve gittikleri yerde ortalık fena karısıyor.ama sonrasında dof kazansa bile dofuda indiricekmiş beyefendi sevdim bu isshoyu ;) sadece hasırsapkanın kudretini anlayabilen tüm adada, tek kişi olması manidar. oda d.nin fırtınasını bilen trafalgar law.

haftaya kesin olarak vsler var birde.

dipnot; senor yüzme meyvesi yemiş.tüm adadaki en güçlü silahı sabo kullanıyor.fıratpen boru :ehe:

Sabo'nun saldırısı boruya Busoshoku eklemeli tut şunun ucunu döşiyelim abi saldırısı :D.Op evrenindeki en amansız saldırılardan biriymiş bu :D.

obu değilde franky odanın favori karakteri heralde 2yden sonra neler yaptırdı herife :D şimdide tek başına alayına gider yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık