Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

723: Haki Çarpışması! Luffy, Doflamingo'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü izlerken keyif almadım desem yalan olur ama bunun sebebi olayların heyecanlı olmasıydı. Animelik bir durum yok yani. :/ Ayrıca kısa olduğu için ilerleme de yoktu bölümde doğal olarak.

O değil de sırf etkileyici gösterebilmek için renk renk haki çarpışması izletmeleri garip olmuş. :D

20 dakkalık bolumun 6 7 dakkası acılıs ozet kapanıs ee geriye zaten 14 15 dk kalıyo onuda gereksız uzatmalarla bıtırıyolar gecen hafta law saldırısı bu hafta hakı carpısması bu gıdısle arc 3 4 aya bıter

Luffy vs Doffy'de, Luffy'nin vuruşlarına Doffy'nin izin vermiş göstermeleri iyi olmamış. Hani animeye ekleme yapıyonuz anlıyoruz ama bari mangada gösterilenleri farklı göstermeyin.

Berbat.Hiç beğenmedim.Luffynin topaç olması mı dersiniz yoksa mangada Dofu dimdik ve zorlanma belirtisi göstermeksizin durdurmuşken burda kendinin 2 katı adamın karsısında bide eğmişler Luffyi.Gereksiz saniyelik fiiller dövüş sahneleri saçmalaması....Tek elle tutulur tarafı Dof Luffyi gömerken ki tema müziğiydi o da işitsel zaten.Çizim kalitesi önceki bölümlerden biraz iyiymiş galiba.Keşke animeleri de cilt halinde çıkarsalar.Haftalık çıkınca seri üretim gibi kalitesi düşüyor.Özen göstermiyorlar.Bide bizim enel haki karşısında bariz üstün çarpıştırınca rengarenk yıldırımlar elektirikler felan saçılıyor etrafa.Şok dalgası yapmak çok mu zor:of:

Luffy vs Doffy'de, Luffy'nin vuruşlarına Doffy'nin izin vermiş göstermeleri iyi olmamış. Hani animeye ekleme yapıyonuz anlıyoruz ama bari mangada gösterilenleri farklı göstermeyin.
O kısmı bende beğenmedim.

Efektleri fazla yadırgamadım, hakiler çarpışınca çıkan şimşek efekti mangada da var bunlar görsel şölen olsun diye efektleri bol bol kullanmışlar. Ama Dof'un son tekmesinde efekt niye renk değiştirip yoğunlaşır ki? İşi biraz Dof'un şeytani aurasına yormuşlar.

Bir bölüm ne kadar batırılır işte bu kadar :D Ulan haki çarpışmasının suyunu çıkardınız tamamda. Luffynin Dofa tekme tokat girşini niye bozuyonuz arkadaş :D

Bu bölüme çok iyi altında oy atılmaz, açık söylüyorum çok beğendim. Dofy de ne H. haki varmış öyle kullan kullan bitmedi.:) Çocukken bile Ace'in saldığı haki Dof'un hakisi yanında ezik kaldığı belli oldu. Hele en son sahnesi ayrı güzeldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık