Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ohoo bu haftada mı çıkmıyor bunlar artık iyice sapıttı bu kadar ara okuyucuya terbiyesizliktir resmen

Arena başladığından beri manga yok zaten :) İsterse bir ay daha çıkarmasın no problem.
Bana kalırsa Corrida Kolezyumu dahiyane bir fikir. Tabi ki Oda karakter yaratmada en başarılı mangaka olmasa ben de çok fazla sevmeyebilirdim, ama 30'a yakın birbirinden özgün karakterle tanıştık. Ayriyeten bu turnuva Grand Line ve New World'teki güç seviyeleri arasındaki muazzam farkı daha iyi idrak edebilmemizi sağlıyor.

Bana kalırsa Corrida Kolezyumu dahiyane bir fikir. Tabi ki Oda karakter yaratmada en başarılı mangaka olmasa ben de çok fazla sevmeyebilirdim, ama 30'a yakın birbirinden özgün karakterle tanıştık. Ayriyeten bu turnuva Grand Line ve New World'teki güç seviyeleri arasındaki muazzam farkı daha iyi idrak edebilmemizi sağlıyor.
Bi bölümde tek yiyecek adamlar için 5 bölüm harcayıp durdu :)
Bencede dahiyane bir fikir nerden baksan mangasını 1 yıl uzattı adam.

Bi bölümde tek yiyecek adamlar için 5 bölüm harcayıp durdu :)
Bencede dahiyane bir fikir nerden baksan mangasını 1 yıl uzattı adam.
Ben bunda kötü bir şey göremiyorum, zaten neden manganın çabucak finale ulaşması isteniyor anlamış değilim. Oda, 2 yılda Luffy'yi o kadar güçlendirdi ki (ama yine de daha güçlü olması gerektiğini söyleyenler var ona şaşıyorum) New World'de bile ona rakip olabilecek kişi sayısı çok az kaldı. Eğer etrafta hep Luffy'den tek yemeyecek adamlar olsa manganın kalanını toplamda 20-30 karakterle geçirirdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık