Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 715 Spoiler Yorumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görenlerden One Piece'de nufus sayımı yaptılar sanacak sizi. 1 milyon da bir görülen bir şey bu. Toplasak 6-7 tane anca gördük herhalde.(saymadım. çok ya da az) o zaman One piece de nufus 6-7 milyon mu diyeceksiniz. Daha da görmediğimiz kaç ada var One piece de.

Madem bu haoshoku haki gücü 500 milyon civarı ve üstünde olan herkeste çıkacaksa busoşokudan ne farkı kalır haoshoku'nun.Haoshoku için milyonda bir kişide çıkar yazıyo , ama maşallah Yeni Dünya'da neredeyse her arcta 1-2 tane görecez:hoo:
if (wanted award >= 500000000:beli:)
H.Haki mod = enable;
else
{
H. haki mod = disable;
}
:D

Madem bu haoshoku haki gücü 500 milyon civarı ve üstünde olan herkeste çıkacaksa busoşokudan ne farkı kalır haoshoku'nun.Haoshoku için milyonda bir kişide çıkar yazıyo , ama maşallah Yeni Dünya'da neredeyse her arcta 1-2 tane görecez:hoo:
Smoker soru cevap köşesinde, One piece evreninde yaşayan yaklaşık 1 milyar veya daha fazla insan olduğunu söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Demek ki 1.000 tane Haoshoku kullanıcısı çıkabilir karşımıza. Ayrıca Doflamingo'nun ödülü 340, Luffy'nin 30-100-300-400 seri bir şekilde artıyor. Kaç tane 500 milyon üzeri adam gördük ki hepsinde Haoshoku var? Ace, Roger'ın oğlu. Bırakta onda olsun. Başka kimle karşılaştık? Bence Haoshoku bu Don'a yakışır. Hatta Haoshoku'nun sadece bayıltmaya yaramadığını, tecrübelerinden deneyimlerinden dolayı Haki'nin yeni güçlerinide gösterir belki.

chinjao güclü diye yırtınırken onu sanjiye,zoroya aldıracaklar nerede...:rolleyes: yaslıymıs,garplan wbde yaslı görüyoruz.

diyorumki ödül mühim,adamda acıklanan en yüksek ödül var...500 üstü muhtemelen aceten fazla bu ödül.kafasıyla kıta yarmıs,meitou durandal dikey sallanmasına ragmen çizemedi bile.ve en önemlisi garp karsısında adam dayanmıs ölmemiş,en azından serbest.dayak yiyip komaya girse tıkarlar içeri,idye girip cıkan shiki ve bizim 241 mahkum dısında kim var ?

ve bu bölümde houshoku hakisi cıktı.normaldir.houshoku haki üst düzey bir cok karakterde var.bu hakisinin büyüklügünü gösteriyor.

1 senedir yazıyorum.marco saolsun hep houshokuyu ayrı bir haki türü gibi sadece bayıltmaya endeksledi ama...houshoku, haki büyüklügünü belirliyor.tashigide caydanlık kadar varken,vergoda legen kadar olur,chinjao ve doflamingoda ise olimpik havuz kadar var.

d.lerde ise özellikle kk ve gelecekteki kkde ise herhalde okyanus kadar cıkar :ehe:

Chinjao eski bir yonkou çıkarsa mantıklı olabilir. Ama bu seferde 500 milyon ödül az kalır.
Hocam ben ödül hakkında kesin birşey söylenmedi diye hatırlıyorum 500 üstü dendi ama ne kadar bilmiyoruz senin dediğin olabilir yani

Muhtemelen ilerde haoshoku sahibi kişi daha fazla kişi görebiliriz.Sanırım Alabastanın nüfusu 10milyonlarla ifade ediliyordu.Adam hesabı yaparsak bu kadar kişide çıkması normal.

500 milyon ödüllü adamda haoshoku çıkması normal.bayağıda güçlü çıkacak bu adam.luffy"nin hajrudin-chinjao-jesus burgess indirince lakabı "giant killer luffy" olacak.bu arada chinjaonun ödülü tam 500 milyon açıklandı

Valheru21

Smoker soru cevap köşesinde, One piece evreninde yaşayan yaklaşık 1 milyar veya daha fazla insan olduğunu söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Demek ki 1.000 tane Haoshoku kullanıcısı çıkabilir karşımıza. Ayrıca Doflamingo'nun ödülü 340, Luffy'nin 30-100-300-400 seri bir şekilde artıyor. Kaç tane 500 milyon üzeri adam gördük ki hepsinde Haoshoku var? Ace, Roger'ın oğlu. Bırakta onda olsun. Başka kimle karşılaştık? Bence Haoshoku bu Don'a yakışır. Hatta Haoshoku'nun sadece bayıltmaya yaramadığını, tecrübelerinden deneyimlerinden dolayı Haki'nin yeni güçlerinide gösterir belki.
Marineford'da Luffy bilinçsizde olsa haoshoku haki kullandığında amiralinden tut Yeni Dünya korsanına kadar hepsi küçük dillerini yutuyodu şaşkınlıklarıdan, Oda bize orada bu haoshoku denen meredin nme kadar nadir bir şey olduğunu empoze etti üstüne Rayleigh'in açıklamaları ve hakinin isminin Fatih'in hakisi olması bize bu hakinin ne kadar önemli bi şey olduğunu anlattı.
Şimdiye kadar haoshoku çıkanlardan Luffy ve Ace D. WB ve Doflamingo'nun idealleri ve liderlik özelliklerinin ne kadar büyük olduğunu gördük, Boa Hancok'ta neden var hala onu anlamadım ben :ehe: yani deem o ki haoshoku haki'nin çıkması benim anladığım kadarı ile ödül ile alakaı değilde liderlik potansiyeli ile alakalı bir şey.
Gerçi Don Chianjo'nun geçmişini bilmiyoruz ama Oda'nın bize gösterdiği kadarı ile yan karakterde haoshoku çıkmasını garipsiyorum ben.

Marineford'da Luffy bilinçsizde olsa haoshoku haki kullandığında amiralinden tut Yeni Dünya korsanına kadar hepsi küçük dillerini yutuyodu şaşkınlıklarıdan, Oda bize orada bu haoshoku denen meredin nme kadar nadir bir şey olduğunu empoze etti üstüne Rayleigh'in açıklamaları ve hakinin isminin Fatih'in hakisi olması bize bu hakinin ne kadar önemli bi şey olduğunu anlattı.
Şimdiye kadar haoshoku çıkanlardan Luffy ve Ace D. WB ve Doflamingo'nun idealleri ve liderlik özelliklerinin ne kadar büyük olduğunu gördük, Boa Hancok'ta neden var hala onu anlamadım ben :ehe: yani deem o ki haoshoku haki'nin çıkması benim anladığım kadarı ile ödül ile alakaı değilde liderlik potansiyeli ile alakalı bir şey.
Gerçi Don Chianjo'nun geçmişini bilmiyoruz ama Oda'nın bize gösterdiği kadarı ile yan karakterde haoshoku çıkmasını garipsiyorum ben.
benim houshoku haki ile ilgili toparladıklarım sunlar;

bir; direk güçle alakalı, yani rayleighini dedigi gibi nerede büyük işler basaran biri varsa, onda bu haki yüksek ihtimal vardır.yani dogrudan güc ve de ödülle baglantılı.çünkü en büyük ödüller,istisnai tehditler haric en güçlü kişilere veriliyor.cok güclü op karakterlerinden beklemek normal yani.

ikinci olarak,kişileri etrafında toplayıp onlara liderlik ediyorsun.yani bilincli veya bilincsiz bir cok houshoku kullanıcısının etrafında, ona inanılmaz saygı duyan insanlar var.herkezi etkiliyorlar gücleriyle.sadece rayleigh kaptan olmayan veya direk ülke lideri olmayan houshoku kullanıcısıydı,onunda karakteri pis(karı-kız,kumar :D )

üçüncü olarak, direk hakinin büyüklügüyle alakalı.yani houshoku dogustan gelen bir güc,senin ruhunla birlikte gelişim gösterir dedi rayleigh,chinjaoda luffy gibi yola cıkmıstır muhtemelen,adam 500 üstü ödülede cıkmıs ve su an ki luffyden daha tehlikeli olarak gözükürken,yolu garpla kesişmiş ve işler degişmiş.doflamingoda houshoku kullanıcısı ama ,yonkolara karsı alttan altan calısıyor yemiyor karsılarına cıkmak.sadece hakiyle kazanamıyacagın dövüsler var ve sadece dofta ve chinjaodada yok hani,chinjaoyu baska bir houshoku kullanıcısı dövmüş,garpta yüzde bir milyar var.doflamingoyuda luffy indirir olur biter.e.oda baglar bizde yeriz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık