Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 714 Bölüm Yorumu / 715 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En son zoro dediğinde olanları biliyorsun :/
Rica ediyorum :T

O dev'i tokatladığı sahnede Overtaken veya Fierce attack sountrackları iyi gider :T
Daha zoro demem zaten :D 3. dünya savaşına etken olacak adamım nerdeyse :D

Aynen bakalım anime de nasıl yapacaklar :) merakla bekliyorum

Asıl Fuji nin meteor yağdırdığı sahneyi bekleyin siz. En epik sahnelerden biri olacak :)
Doflamingo vs Smoker vs Aokiji
İse en Cool sahne olmaya adaydır bence :T
Çizimlerde güzel olursa tadından yenmez o sahne. Dof sama'nın Cool'luğu zirve yapıyor arkadaş.

Edit ; Phoenix aynı anda ... :(
Edit 2 ; Dof samayı severdim ki ben zaten :/ Aslında Cc adamımdır :T
Ayrıca ;
[video=youtube_share;0F3KpMDqSUk]http://youtu.be/0F3KpMDqSUk[/video]

Croco-Boy

Dof'un kral haki şovu ile giriş yaptığı sahne.Dof vs Aokiji,Dof vs Smoker .. Deli sahneler var inşallah animatörler en iyi şekilde yansıtırlar.
İnş dediğin gibi olur eğerki 603teki eustass gibi dandik çizer ve oynatırlarsa çileden çıkarım. :D yabanci bi spoilerda okudum . Barto saboymuş garantiymiş vay arkadaş.

Bu df hayranlığı artmaya mı başladı ne? :/
Adam KİNG yahu nasıl artmasın ?

Büyük ihtimal 3 tip hakisi de var.
Çok zeki birisi.
Aşırı derecede psikopat her şeye gülebiliyor.
Bence o da bir D.
2 yonkoya kapak atmış.Birini büyük ihtimal şeker vere vere su tankeri gibi yapmış diğerine boyna zoan meyvesi veriyor.Bunu da babasının hayrına yapmıyordur tabi.

Doffy belki KK olamayacaksın ama gönlümün KK'si sensin :ühü:

İnş dediğin gibi olur eğerki 603teki eustass gibi dandik çizer ve oynatırlarsa çileden çıkarım. :D yabanci bi spoilerda okudum . Barto saboymuş garantiymiş vay arkadaş.
Yabancı spoiler diye bişi yoktur. Oda çizerse olur yoksa kim ne derse desin hiçbir şey kesin değildir. :/

Ben animeden ümidini yitirmiş biri olarak Luffy nin Dofly ın canına okuması kısmının, eğer yapabilirlerse Lucci efsane dövüşünü geçeceği kanaatindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık