Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 713 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm çok iyiydi, Fuji'nin hareketler Law'ın ortama ayak uydurması Dof'un ciddileşmesi ve Luffy'nin güle oynaya adam dövmesi güzeldi:D Usopp ayrı bir olay zaten. Birde şu iman power lafından gına geldi artık, arkadaş haki dediğimiz güç irade gücü değil mi? Bu güç direk kişinin ruhuyla alakalı değil mi? Hele hele Luffy gibi doğuştan haki konusunda kutsanmış bir adamın sınırlarını zorlayarak hakisini geliştirmesinin neresi şaçma? Şu iman powercılar durumu bir kavrasa çok güzel olacak. Luffy'nin hakisi dofu aştığı an o iplerin bir önemi kalmaz. O zamana kadarda hızıyla ve k.hakisiyle korur kendini çok yıpranır ama korur geriside gelir zaten.

evet beyler umarım şimdi doflamingo ve mihawk fanları,bu ikisi amiral alamaz dedigimde ne demek istedigimi anlamıslardır.denk dövüsmek ayrı sey sahip olunan güç baska bir sey.ellerim yoruldu foruma yazmaktan.amiral demek wgnin en büyük 3 kozu demek.

fujitora ortada işte adam mahvetti ortalıgı güce bak,birde utanmadan gücümü azcık test ediyordum diyor :ehe:

meteor saldırısıda tek,law kesince ikiye bölündü,biri dofa gitti,digeri fujitoranın kendisine ama herkez etkilendi,çünkü saldırı alanı dehset ve tek odaksal noktalı.

bu amiraller böyle ya yeminlen saglam bir yonkonun dövüsü nasıl olucak merak ediyorum, hadi wbnin meyve gücü muhtesemdi, ama digerlerinde meyve ne var acaba ?

son olarak norlanda baglaması e.odanın, herseyi birbirine baglama huyunun bir ürünü, onun dısında usopp ve robinle ilgili tüm kareler gereksiz.

2 gündür yırtınıyorum,umarım lucy efsanesinin baslangıcına tanık olmusunuzdur.çünkü ben kyrosun efsanesinin lucyle yeniden sekillencegine inanıyorum

usoppta yeni norland olucak tabi cakması :flaugh:

son olarak,fujitoranın kulagına joker kelimesi gitti adam delikanlı,fırsat bulursa ve süphelenirse dofada dalar,ve su an sonuna kadar zorlamak niyetinde.

ve en son olarak lawa daha laf söyletmem adam harbi kral cıktı,tüm planları mahvolmasına ragmen,yalan söyleyip kurtulacakken luffynin hakkını verdi,ölmekten kurtulucak aynı adam sayesinde diyorum bakalım beklemedeyiz :D

Luffy 2 kere ölümün eşiğine gelip, başkası tarafından kurtuldukdan sonra, son dövüşte yine ölecekken birden güç patlamasıyla Croco'yu yenmesi saçma değil yani? Yine ölecekken Usopp'un Luffy diye bağırmasıyla birden gaza gelip Lucci'yi dövmesi saçma değil yani? Laf ettiğiniz Komatsu- Toriko olayından ne farkı var bu durumun?
Senin anlamadığın nokta iman powercı kardeşim, Luffy dövüşerek güçlenen bir karakter. Hemen hemen her dövüşünde sınırlarına kadar zorlayıp yepyeni bir seviye oluşturuyor kendine. Ayrıca adamın uğruna ölümüne dövüştüğü onları korumak için ağzından gıçından kan geldiği adamlardan biri çıkıp öyle bir konuşma yapıyor, o noktadan sonra beyin vücüt falan dinlemez kalkarsın bir şekilde acısını sonradan çekersin. Parmağını oynatamadı Luffy o vsden sonra. Croco olayında ise fiziksel güç olarak zaten aralarında bir fark vardı Luffy vurdumu inletiyordu, ekstradan güçlenmedi belki o anki ruh hali ile ister istemez haki kullanmıştır ki ben storm saldırısı yaptığı sırada yumruklarında haki olduğunu düşünüyorum aynı şekilde Lucci'ye attığı son gutlingde de. Hakinin ne olduğunu iyice kavradıktan sonra birde Luffy'nin kişiliğini göz önüne getirdikten sonra şu iman power olayı çok bir yapmacık oluyor.

Edit: Unutmuşum lan bu spoiler konusuymuş hemen açıyorum:D
Secando editto: Smoker açmış, kobecan ordan devam edersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık