Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 713 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ve yeni meyvemiz olan METEOR meyvemiz de hayırlı olsun. Fuji Meteor Adam çıktı.
Diğer amiralimiz ise Green Bull.
Dünya hükümeti göndermiş bu elemanları.

Croco-Boy

Hm. Peki diğer amiralde dressrosa da mı ? tam anlayamadım türkçe karşılığını yazabilir mi birisi ? :confused:

evet kazenin spoilerına göre ve ufo 44 arkadasımızın paylastıgı, güzel seyler ögrenicez gibi duruyor bu arc.

bir kere denizcilerin, shicbukailere yaklasımını ögrenmiş olduk.emri altına aldıkları kişi, suclu bile olsa,eger emri altındaysa, aynı dokunulmazlık onlarada geciyor.fujitorada lawa soruyor,hasırsapkayla ittifakmısın ? yoksa emrin altındam ı? diye,lawda delikanlı tabi,ortagız diyor.

fujitora ceasarın kim oldugunu ögreniyor,ama yukarıda bahsettigim olaydan dolayı sanırım dof bu kadar rahatmıs,doflamingonun emri altında oldugu sürece fuji dokunmazmıs gibi duruyor.

gelgelelim ossan kızıp saldırdıgında işler degişiyor,artık hem dof,hem lawı aynı anda mı hedef aldı,yoksa hazır lawa saldırmısken, su tüylü herifide aradan cıkarayımmı diye düsündü bilemiyecegim yada kör oldugu için :ehe:

ikiside saldırıları karsılamak zorunda kalıyor,sonuc olarak gökten meteor yagdıgına göre, hayallerimdeki 3 meyveden biri daha gitti :D age of mythology oynarken en sevdigim saldırı gücüyde meteor...

meteor adamımız hayırlı olsun diyelim o zaman,peki kapalı ortamda nasıl yaptı diye soruyorum şimdilik,spoiler dogrulanana kadar bekliyecegiz, e.oda buna bir acıklama getirir umarım.

sonra fujitora,lawın unvanını aldı,yani bu adadan,luffynin amiral gücü asağısı cıkmıyacagı garantilendi tabi kacmazlarsa.

violet tayfaya gelmesse, seni ben pıcaklarım,fabrikanın yerinide söylemiş,belli olmustu zaten cüceler kilit oldular.green bitte,montblanc norlandın heykeli var, yanına usoppunkinide koyucaklar sanırım :ehe:

fabrikanın yeri belli, cüceler savasa hazır,luffy colezyumu yerle bir edicek,sanji ve zoro takviye olarak geliyor,top artık lawda orada dayanması lazım.sanırım arabastadaki savasın daha elitsel düzeyi gercekleşicek.crocodile yerine doflamingo,robin olarak taraf degiştiren law var.smoker yerine ise amiral olaylara müdahil.cidden bu arc vsye doyacagız gibi.

su an tek sıkıntı gemidekiler,ama usooppun arkadasları oldukları ortaya cıkarsa,onlarda nami ve yetenegi sayesinde elli kere o gemiylen ordan kacarlar.

son olarak nasıl daha önce 4 yonko hep olur diye idda etmiştim,3 amiralde öyle olur diye umuyordum.çünkü rakamları degiştirmek makul degil.3. amiralimizde hayırlı olsun... ismi green bullmus.ve bir bilgi daha ordaki bilgiye göre denizcilere katılmıs, sanırım zorunlu askerlik hizmeti gibi bir sey için, doflamingo öyle söylüyormus.yani korsanlar kötü olarak bilindigi sürece, denizcilerin alt yapısı kesilmez,hatta adamlar iki tane amiral bulmuslar :agla:

Croco-Boy

evet kazenin spoilerına göre ve ufo 44 arkadasımızın paylastıgı, güzel seyler ögrenicez gibi duruyor bu arc.

bir kere denizcilerin, shicbukailere yaklasımını ögrenmiş olduk.emri altına aldıkları kişi, suclu bile olsa,eger emri altındaysa, aynı dokunulmazlık onlarada geciyor.fujitorada lawa soruyor,hasırsapkayla ittifakmısın ? yoksa emrin altındam ı? diye,lawda delikanlı tabi,ortagız diyor.

fujitora ceasarın kim oldugunu ögreniyor,ama yukarıda bahsettigim olaydan dolayı sanırım dof bu kadar rahatmıs,doflamingonun emri altında oldugu sürece fuji dokunmazmıs gibi duruyor.

gelgelelim ossan kızıp saldırdıgında işler degişiyor,artık hem dof,hem lawı aynı anda mı hedef aldı,yoksa hazır lawa saldırmısken, su tüylü herifide aradan cıkarayımmı diye düsündü bilemiyecegim yada kör oldugu için :ehe:

ikiside saldırıları karsılamak zorunda kalıyor,sonuc olarak gökten meteor yagdıgına göre, hayallerimdeki 3 meyveden biri daha gitti :D age of mythology oynarken en sevdigim saldırı gücüyde meteor...

meteor adamımız hayırlı olsun diyelim o zaman,peki kapalı ortamda nasıl yaptı diye soruyorum şimdilik,spoiler dogrulanana kadar bekliyecegiz, e.oda buna bir acıklama getirir umarım.

sonra fujitora,lawın unvanını aldı,yani bu adadan,luffynin amiral gücü asağısı cıkmıyacagı garantilendi tabi kacmazlarsa.

violet tayfaya gelmesse, seni ben pıcaklarım,fabrikanın yerinide söylemiş,belli olmustu zaten cüceler kilit oldular.green bitte,montblanc norlandın heykeli var, yanına usoppunkinide koyucaklar sanırım :ehe:

fabrikanın yeri belli, cüceler savasa hazır,luffy colezyumu yerle bir edicek,sanji ve zoro takviye olarak geliyor,top artık lawda orada dayanması lazım.sanırım arabastadaki savasın daha elitsel düzeyi gercekleşicek.crocodile yerine doflamingo,robin olarak taraf degiştiren law var.smoker yerine ise amiral olaylara müdahil.cidden bu arc vsye doyacagız gibi.

su an tek sıkıntı gemidekiler,ama usooppun arkadasları oldukları ortaya cıkarsa,onlarda nami ve yetenegi sayesinde elli kere o gemiylen ordan kacarlar.

son olarak nasıl daha önce 4 yonko hep olur diye idda etmiştim,3 amiralde öyle olur diye umuyordum.çünkü rakamları degiştirmek makul degil.3. amiralimizde hayırlı olsun... ismi green bullmus.ve bir bilgi daha ordaki bilgiye göre denizcilere katılmıs, sanırım askerlik hizmeti gibi bir sey için, doflamingo öyle söylüyormus.yani korsanlar kötü olarak bilindigi sürece, denizcilerin alt yapısı kesilmez,hatta adamlar iki tane amiral bulmuslar :agla:

Ağzına sağlık . Fujitora hiç beklediğim gibi bi adam çıkmadı o zaman. Law Luffy ile ittifak diye gel sen ona saldır Dof'a saldırma . Bu bölüm fırtına önçesi sessizlik . 714-715 te bombalar patlar :at:

meteor birazda uzaydan gelen bir cisim oldugundan biliyorsunuz ki uzayda yer çekimi yok bu yer çekimi etkisini bence hem azaltıp hemde artırabilir bence meyvesi hala uzayla ilgili oldugu düşünüyorum

birde şu tayfa artık zorlanacagı bir vs ye girsin artık hele zorodan saglam bir vs bekliyorum nedense :D
fujitoranında asıl amacı dofu gözetlemek ve ters bir hareketinde duruma mudahale edicegini düşünüyorum

Green Bull mu yeminle bunu söylemiştim sitede bazı arkadaşlara ya Beyaz aslan yada Yeşil boğa çıkacak bir amiral diye salladım tutmuş spoylır doğruysa.:p

Uzun zamandır bölümlerin inanılmaz sıkıcı olduğunu düşünüyordum sonunda düzgün bi bölüm geliyor. Bir de Noland'ın adını duymak güzel oldu

Fujitora yanardağ(volkan) adam olmasın :D Malum japonların meşhur yanardağının adı da Fuji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık