Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve Law'ı tuzağa düşürmek için amirallerle anlaşmış olabilir. Brannew'den hemen sonra Akainunun söylediklerine dikkat et.

''Sence Law ve Hasırşapka'nın istedikleri gibi hareket etmelerine izin verir miyim. Tüm bu karmaşayı bir gün içinde halledeceğiz. Fujitora olayları çözüme kavuşturmak için harekete geçti.
Tamamda kendi adamlarının nasıl haberi yok ki bu adam Brandnew birde Marinenin bilgi kaynağı gibi bir şey her haltı bu adamdan öğrendik ?

Olabilir ama saçma geldi bana :confused:

Hah Law böyle şapa oturur işte :D Sen kimsin daha dünkü bebe Aizen misin Kira mısın plan yapıyon adamın aklını alırlar aklını :D

Şapa oturmak deyimini nerde kullanacağımı biliyorum ama birde şöyle bir hikayesi varmış seriyede uyan

Şapa oturduk!
Kızıldenizin eski bir adı Şap denizi imiş.Mercana benzeyen beyaz taşlar bu denizden getirilirmiş.Bu taşlar su altında hacimlerini büyüterek yayılır ve gemiler için tehlike oluşturur.
Seyir haritalarında normal gösterilen yerlerde bu şap kayaları büyüdükleri için tehlikelere neden olurmuş.
Eskiden haca gemiyle giden hacı adayları için en sık başa gelen en önemli tehlike buymuş.Hacı bekleyen ahali –İnşallah bizimkiler şapa oturmaz .deyip dua ederlermiş.

Şu an lawın düştüğü durum işte :)

Arc'ın başlarında Sanji ile Law'ın dikkatini çekmişti adadakilerin sakinliği demekki bu yüzdenmiş.Dof fena ters köşe yaptı fena.Schliği bırakmadığını da Sanji Violet'den öğrenmiş olabilir.

CC ve kalbi Law'ın elinde Don't panic.

Law birdahaki bölüme oo bunda hesaplamıştım derse Aizen tahttan insin artık.:cool:

Dof gibi biri hükümetle anlaşabiliyorsa gazetecilerle hayli hayli anlaşır :D Demekki law, dof kadar zeki değilmiş dof daha ileri düşünerek yalan haber çıkarmış ve law'da bunu yutmuş

en güveniliri aohigedir hatta,onun japoncadan direk ingilizcesi,mangaredardan bile güvenilir :D redonda fake vermedi benim bildigim hiç.

eger böyleyse herkezin hesaba katmadıgı ama lawın bildigi birsey bizim trafoyu kurtarıcak.d' nin iradesi :ehe: eger dof görevini bırakmadıysa ve fujitorada onun safındaysa,luffyi amiral gücüyle denk dövüsebilcek anlamında yakıstıramayanlar bence hazırlansınlar.su an her sey bizim salak oglana kaldı.hatta tayfanın hepsi bence sınırlarının ötesinde güc gösterileri yapıcaklar.yonkolara gitmedende ancak böyle bir arc fullpowerup verirdi.

son olarak yine spoiler dogruysa her yerde hasırsapka korsanlarına yardım eden lokal gücler vardır.bu seferde oyuncak asker,rebecca ve cüceler olucak.franky ailesi yerine cüceler,galeyla yerinede rebecca ve oyuncak asker görünüyor.sonuc vur kır parcala bu macı kazan strawhat pirates :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık