Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hım-hım-hımmm... GOda-Sama geçenlerde Hasır Şapka Tayfası için dönüm zamanı yaklaşıyor demiş idi... O değil de benim aklımda bir kaç soru var aslında;
1-) Bu yüce amirallerden Fujitora... Koca Marine-Ford Savaşı süresinde neredeydi? Yıllık izinde mi?
2-) Bu arenanın en kalifiye şampiyonu, The Legendary Gladiator Kyros (ya da gelin biz bu amcama Keyhüsrev diyelim...) yalnızca 20 yıllık bir zaman zarfında nasıl oldu da "tutku dolu" halkın hafızalarında bir masala dönüştü? Bu Keyhüsrev bizim "Lucy" gibi biri olmasın sakın? Adada halen daha takılmaya devam eden, hatta yer altında isyancıların lideri konumunda ki bir pozisyonda örneğin?
3-) Bu taa "Shino Kuni"nin göstericilere sunulduğu yeraltı simsarları tarafından bahsedilen "Jack" denen dallama kimdir ve pozisyonu nedir?
4-) "Ten Yasha"nın bir çeşit "Anti-D." olduğunu göz önüne alırsak, 700 bölümdür ince ince işlenen bu Dof karakterinin asıl gücü diyorum acep... Örneğin nasıl Hasır'ı Hasır yapan düşmanlarını müttefiğe çevirme yeteneğiyse, Dof'ta buna benzer olarak hafızaları zehirleme, bir nevi türk medyası gibi işlev görüyor olabilir mi acep?
5-) Bu oyuncak asker kafası nedir ve bu insanlar-oyuncaklar vs. bu Dress Rosa ülkesini nasıl oldu da bu Dwarfların elinden çalabildiler?
6-) Smile Factory'nin ortaya çıkışı yüksek ihtimal Luffy'nin arenayı kırışıyla birlikte Collesium'un altında çıkan fabrika sayesinde gerçekleşecektir...
7-) İsyancılar-Cüceler el ele, Dress Rosa Devrime!!!

Ele bişe işte...

Robin-chwan'ın göğüsüyse cücenin (!) o kadar küçük kalması normal. :D

O değilde spoilere göre Sanji öğreniyor Dof olayını filan. Buna kim söylüyor? Violet mi? Eee bu Violet Dof'un emrinde mi? Dof bilerek mi yaptırıyor bunları? Yoksa harbiden Sanji reyizin yanında mı? Karışık... :D

Bence hiç kimse tayfaya gelmeyecek gibi bu arcta da, Jimbei gelirse ilerde Big Mom olayında katılabilir hepsi bu olur gibi geliyor bana.

Hım-hım-hımmm... GOda-Sama geçenlerde Hasır Şapka Tayfası için dönüm zamanı yaklaşıyor demiş idi... O değil de benim aklımda bir kaç soru var aslında;
1-) Bu yüce amirallerden Fujitora... Koca Marine-Ford Savaşı süresinde neredeydi? Yıllık izinde mi?
2-) Bu arenanın en kalifiye şampiyonu, The Legendary Gladiator Kyros (ya da gelin biz bu amcama Keyhüsrev diyelim...) yalnızca 20 yıllık bir zaman zarfında nasıl oldu da "tutku dolu" halkın hafızalarında bir masala dönüştü? Bu Keyhüsrev bizim "Lucy" gibi biri olmasın sakın? Adada halen daha takılmaya devam eden, hatta yer altında isyancıların lideri konumunda ki bir pozisyonda örneğin?
3-) Bu taa "Shino Kuni"nin göstericilere sunulduğu yeraltı simsarları tarafından bahsedilen "Jack" denen dallama kimdir ve pozisyonu nedir?
4-) "Ten Yasha"nın bir çeşit "Anti-D." olduğunu göz önüne alırsak, 700 bölümdür ince ince işlenen bu Dof karakterinin asıl gücü diyorum acep... Örneğin nasıl Hasır'ı Hasır yapan düşmanlarını müttefiğe çevirme yeteneğiyse, Dof'ta buna benzer olarak hafızaları zehirleme, bir nevi türk medyası gibi işlev görüyor olabilir mi acep?
5-) Bu oyuncak asker kafası nedir ve bu insanlar-oyuncaklar vs. bu Dress Rosa ülkesini nasıl oldu da bu Dwarfların elinden çalabildiler?
6-) Smile Factory'nin ortaya çıkışı yüksek ihtimal Luffy'nin arenayı kırışıyla birlikte Collesium'un altında çıkan fabrika sayesinde gerçekleşecektir...
7-) İsyancılar-Cüceler el ele, Dress Rosa Devrime!!!

Ele bişe işte...
1-Bütün dünyayı boş bırakacak değiller sanırım bir yerde görevlidir.
2-Onu bilmem de özel bir güç kullanılmış olabilir hipnoz gibi daha önce karşımıza çıkmadı değil.
4-Dof da bence gayet Luffy'deki gibi bir özellik var baksana çevresindeki herkes ona saygı duyuyor.
5-Bu çok mantıklı geldi :/
6-Bu aslında o kapı görevlisinin oyuncak askerin yerini bilmesini de açıklar gibi.
7-Gogogo :T

Canım sıkıldı :/

Harbi güzel bölüm olacak inşallah :D.Bazı arkdaşlar dof un law ı güzel köşeye şıkıştırdığını söylemiş ancak law, dof u iyi tanıyo böyle bir durumlar neler yapacağını tahmin ediyo.Bu yüzden law ın çok fazla köşeye şıkıştığını düşününmüyorum.Law ın şu zamanda kadar boş yere hiç birşey yapmadı vede Smoker a gideceği yeri söylemesi vede Takas adası olarak GreenBit i seçmesi...GreenBit te çoğu kişinin dikkatini çekmiştir ulaşım yönünden çok sıkıntılı bir ada, ne deniz nede kara.Law reyiz geçen bölümde güçünü topladığını ve hiçbir şekilde gücünü kuvvetini kullanmayacağını söyledi.Law ın şuanki haki seviyesiyle dof u yenebileceğini düşünmüyom.O yüzden law-dof vs si beklemiyorum.Law gücünü ordan kaçmak için kullanacaktır yada adaya birilerini getirmek için.Law bir şekilde hükümetle dof u karşı karşıya getirip room sayesinde bizim adada ki elemanlarla ordan kaçabileceği aklıma geliyor.Vede ortalıkta dolaşan henüz ne için orda olmadıklarını bilmediğimiz bir CP0 vede Fujitora nın luffy e söylediği : "Amacımız aynı" sözü var.
Ancak suda var bizimkiler GreenBit te toplanır vede gene pata küte karşılarındaki düşman veya düşmanlar kimse onlara girişir.:D
CP0, 1 Amiral+3 savaş gemisi, Dof+Dof un tayfası bunlar bir taraf law+luffy gil ve yandaşları bir tarafta olmarı bana pek mantıklı gelmedi.İşin içinde bir bit yeniği var...:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık