Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manganın ara çizelgesi.
[1997] 0
[1998] 0
[1999] 0
[2000] 0
[2001] 1
[2002] 2
[2003] 3
[2004] 3
[2005] 3
[2006] 4
[2007] 4
[2008] 6
[2009] 6
[2010] 8 (4+4)
[2011] 5
[2012] 6
[2013] Hazirana kadar 5
http://onepiece2ch.web.fc2.com/comment.html
Gidişat kötü :S
Fivv... Gidişat hakikaten kötü gösteriyor. :) Ne olduysa o 2010'da oldu. Çok yordu Goda-Samamı o savaş. :) Onun dışında 2011 ile birlikte yavaştan bir yerine oturma var gibi. Ya da Oda eskisi kadar zevk alarak çizmiyor mu acep? :)
http://www.korsanfan.com/forum/konu/12672-2012-manga-satislari

savas onu yormadı, cok para kazandırdı... sıkıntı orada ;) iyi rakip olmazsa, en güçlü bile körelir.böyle gittigi sürece bu sene rekor kırar ara vermede e.oda.

son olarak dragonun eskiden amiral olacagını sanmıyorum.daha roger ölürken, normal bir durumda,muhtemelen o zamanlardan daha devrimci.

üstelik e.oda 3 leme hastasıdır.garp-dragon-luffy.denizci-devrimci-korsan. kötülüge hizmet ediyor,farkında degil - kötülüge baskaldırdı,lazım olan yok - kötülügü yokedicek,hersey var. ;)

sizce dofy niye tek geliyor law a adam yanında tayfasınıda alır her ihtimale karşı eşek deil ya belkide amiralin seazar ı bilmesinden edişe ediyordur olaylar law ın istedigi gibi gidebilir. ihtimal var
amiral da olayları çözüme kavuşturmak için gittigini soyledi akuni,asıl onemli olan bu durumda amiral ne yapar ? onu merak ediyorum
dofy ye neden ''gök-iblisi'' deniyor acaba vardır bunda da birşey ama uçtugu için mi acep^^

sizce dofy niye tek geliyor law a adam yanında tayfasınıda alır her ihtimale karşı eşek deil ya belkide amiralin seazar ı bilmesinden edişe ediyordur olaylar law ın istedigi gibi gidebilir. ihtimal var
amiral da olayları çözüme kavuşturmak için gittigini soyledi akuni,asıl onemli olan bu durumda amiral ne yapar ? onu merak ediyorum
dofy ye neden ''gök-iblisi'' deniyor acaba vardır bunda da birşey ama uçtugu için mi acep^^
Doflamingo gibi Law'ın küçüklüğünü bilen birisi Law için tayfasınımı olaya katacak:/

terkenden

Beyler law bırakmış mıydı schiki'liği, resmi bi bırakma hatırlamıyorum bu durumda fujinin law'la derdi olur mu ki

Şimdi herkes Cc'nin kalbi Law'da iken Dofun işi zor yada Law o kadar köşeye kısılmadı diyor.
Bu manga sayfasında Dof onuda öldürebilirsin derken CC'den bahsetmiyor mu?

Aynen Doflamingo sezarı gözden çıkarabileceğini söylüyor.İşler zor duruma girerse çıkaracakta... İşte o zaman Lawın asıl dumur olacağı zamandır :)

Bu arada teori gayet yerinde olmuş Dragona gayet benziyor.Bazen bu mangada çıksa çok basit olur dediğimiz bağlantılar bir bir ortaya dökülüyor.O yüzden Dragonun denizci olması daha anlamlı olur bana kalırsa.Eğer denizciyse bu adamın gerçekten devrimi getirebilecek tek kişi olduğu ortaya konmuş olur.

dragonun gözündeki dövme ile yaranın doğrultusu aynı değil.. yani o dövmeyle o yarayı kapatmış olamaz.. belki de garpın sizi denizci yapacam demesinin nedeni dragonunu başı boş bıraktık devrimci oldu bunların ne olacağı belli olmaz gibisinden düşündüğü içindir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık