Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soytarii26

Bellamy yenı cagda ayakta kalabılecek bır tayfa oldugu ıcın Dof'a katılmak ıstıyormus, fakat bu arc Dof'un tayfa bıraz pert olup bıraz dagılacak desek... Bır de Oda'nın "Tayfaya eskı bır dusman" gelecek soylentısı vardı nerde duymustum bunu hatırlamıyorum ama belkı hatırlayan cıkar, yanılmıyorsam vardı boyle bır sey ve Bon Kureı demıslerdı o yuzden bol bol. Tayfaya adam katılmasının zamanı geldı ve yenı dunyada ayakta kalabılecek bır tayfa arayan 195 mılyon berı odullu eskı dusmanımız Sırtlan Bellamy neden olmasın?

Bellamy yenı cagda ayakta kalabılecek bır tayfa oldugu ıcın Dof'a katılmak ıstıyormus, fakat bu arc Dof'un tayfa bıraz pert olup bıraz dagılacak desek... Bır de Oda'nın "Tayfaya eskı bır dusman" gelecek soylentısı vardı nerde duymustum bunu hatırlamıyorum ama belkı hatırlayan cıkar, yanılmıyorsam vardı boyle bır sey ve Bon Kureı demıslerdı o yuzden bol bol. Tayfaya adam katılmasının zamanı geldı ve yenı dunyada ayakta kalabılecek bır tayfa arayan 195 mılyon berı odullu eskı dusmanımız Sırtlan Bellamy neden olmasın?
Pembe diziler daha hoş.

Önce
Caribou
Jinbei
Shraoshi
Law
Kinemon ve Oğlu
Monet
Aokiji
Rebecca
şimdide Bellamy

Du bakalım sıradaki kim olcak :hhh:

Tayfaya eski bir düşman katılacak demişsin zaten katıldı. Bakınız Nico Robin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık