Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
her arcda hiç sevmediğim biri hep olyor bu arctada momonosuke gerizekalisi ve ona anlamsiz nedenlerden dolayi iyi davranan tayfa üyeleri ??

ada karışıcak o kesindi ama donanmanın ve bir ton suçlunun korsanın vs. insanın birbirine gireciği aklıma gelmezdi herkez orda :D daha gelen varmı acaba :D

punk hazardda kimler vardı ya gemide kesin ordan kalma biri var güçlü biri olduğunu sanmıyorum umarım vergo değildir

Sevgili oda senseimiz 3-4 sayfayı bartolemounun gücünü göstermek için harcamış.Capman onun adamına tek attı,Adamda geldi capmana tek attı.
Birde bölümle ilgili Fujitora gözümde adamdır artık :D

eyvallah shusui de o olaylar müsabaka sırasındamı oldu ben tam anlamadım :D
Sondaki olay kollezyum'un başka bir yerinde oldu.Tam Bartolomeo Vs KorAmiral Capman olacaktı hatta birisi tam çagırıyordu gladyatörleri olan olmuş zaten Capman yerde Süper Çaylak Bartolomeo'nun korkulacak biri oldugunu söyledi.

Yine bol bol şaşırtan dolu bir bölüm oldu, bu bölümde karşımıza çıkan onca karakter arasından en dikkat çekici olanı hiç kuşkusuz Baltolomeo oldu. Kendisi turnuvaya katıldığı için şeytan meyvesi olmadığını varsayabiliriz, bu haliyle bir koramirali rahatça benzetebilecek kadar güçlü, korkulur bu adamdan. Bunun yanında CP0'ın bu arc ne gibi bir rol oynayacağını ve ne kadar güçlü olduğunu oldukça merak ediyorum. Kör samurayımız da Amiral Fujitora çıktı, şimdilik iyi kalpli biri gibi görünüyor. Tabi hala gizemini koruyan birkaç karakter daha var; Zoro'nun kılıcını çalan 'peri', Violet'in hedefindeki şahıs ve gemideki kişi, bunlara ek olarak birkaç koramiral daha göreceğimiz kesin gibi. Bunların hepsi ortaya çıktığında tam bir cümbüş olacak ve Oda'nın tüm bu olayları nasıl birbirine bağlayacağını hayranlıkla izleyeceğiz. Her arc'ın başında olaylar birkaç kola ayrılırdı ama bu sefer iyice karışmış durumda, o yüzden içimden bir ses bu arc'ın şu ana kadar gördüğümüz en iyisi olabileceğini söylüyor.

Gelecek hafta B grubunun da kısa bir sürede Baltolomeo'nun zaferiyle sonuçlanacağını düşünüyorum, umarım Oda Baltolomeo'yu tanıtırken başına konan ödülü de gösterir, zira koramirali rahatça harcayan birinin Eustass Kid'in bile üzerinde bir ödülü olabilir. C grubunun galibi zaten Luffy olacaktır, D grubunu ise kestirmek güç ancak hikayenin gidişatına en uygun düşecek kişi Rebecca, ancak Spartan'ı rakip olarak görüyorsa çok da güçlü olmayabilir. Biraz önyargılı olacak ama, grubu lider tamamlasa da Burgess, Baltolomeo ve Luffy gibi adamlarla başa çıkabileceğini sanmıyorum (tabi bu lafı sonradan yutabilirim :D), o yüzden Cavendish eğer D grubunda yer alırsa onun da şansı yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık