Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 704 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellamy gözükür.
4 gruptan oluşan bir turnuva.
Lucy e kim adın ne derse Luffy diyorum.
Burgles de bulunduğu grupta şampiyon olmuş.
Lucy kılıç, kalkan ve zırh giymiş.
Lucy nin destekçisi olarak 2 savaşçı yanına yaklaşmış. Ne kadar süre böyle devam eder bilemem.

Kapak: Devrimci vs Kaido nun adamlari(Drake nin savastigi) Ufuk bizimki saasi izliyor.

Bu herif kimseyi öldürmemekte kararlı duruyor.
Hikaye yine aynı seyrinde ilerliyor da, beni en çok meraklandıran bu Caribo oldu yine. Adam şaklabanlıktan başladı, ne olayların içine girdi. Çok önemli şeyler oluyor onun üzerinden.
Luffy salağı da ismini söylemiş birine.

caribouyui devrim ordusu komutanları sanıpi galeyana gelen devrimcilere,drakein 2 sene önce tanıstıgı,kaidounun adamı sayborg saldırmıs.eger haki bilmiyorlarsa caribounun gercekten,kahraman olma sansı var :D

kapaktan sonraki olaylar bu haftada tırt.çünkü e.oda bir sürü yeni karakter soktu,ve her birine kücük kücük yerler ayırıcak.bir sürü güçlü dövüscü var hemde her tipten,suikastçiler,kelle avcıları,kılıc ustaları,korsanlar,dövüs sanatı ustaları...

en önemli nokta ise her zaman sampiyon olmakla övünen jesus burgesste turnuvaya katılmıs,ayrıca bellamynin ödülüde 100 milyon olmus ve onuda görücez.

turnuvada 4 ayrı part var,pokemondaki indigo ovası savaslarının baslangıcı gibi.her bölümden bir kişi sag cıkıcak ve final 4 lüsü kalıcak.bir bölümden kesin cıkan jesus burgess,c bloktanda bizimki cıkar.sanırım digerleri e.oda kurguya degişiklik yapmazsa,diamante ve bellamy olabilir.bekleyip görücez.yada bu kazanan 4 kişi dofun adamlarının rakibi olucak,ozamanda iki ayrı kişi daha görebiliriz burgess ayarında ;)

dipnot; ödül konumu uzun zamndır güncellememiştim,bir iki tane daha ekliyecegiz hadi yine iyiyim :D

@dragon, hadi yine iyisin. Kizdifgim nokta yeni ödüller bizim yakışıklı cengavere ödülünden daha yüksek. Bizimki nin hemen bir şeyler yapması lazım. Mesela Kaido yu saf dışı bırakmak :)

Sevdim bu bölümü. Burgles maskeli olarak katılmış. Bölümünü kazanınca maskesi ni çıkarmış.

@dragon, hadi yine iyisin. Kizdifgim nokta yeni ödüller bizim yakışıklı cengavere ödülünden daha yüksek. Bizimki nin hemen bir şeyler yapması lazım. Mesela Kaido yu saf dışı bırakmak :)
yapıcagı basit.benim dedigim gibi o sayborg haki bilmiyecek,caribouda onu paket edicek,ada dragonun eline gecicek,zaten caribou komutan sınıfında, artırcaklar ödülünü devrimcilere hizmet edicek.yada kaidouya esir düsüp ona hizmet edicek.caribounun elinde poseidonun bilgisi var. e.oda onu harcamaz.ama ısıgın tarafına mı,karanlıgın tarafınamı cekicek bilmiyorum :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık