Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce farkeden oldumu bilmiyorum ama ,Dofun kol bileğindeki korsan simgesi(kendi korsan simgesi olmadığı apaçık belli,dof gibi bir adam neden başka bir korsan simgesi olan bir kıyafet giyer anlamış değilim.kaçtır mangaka bu simgeyi belli ediyor)

Aynı simge luffynin yanındaki adamda da var.

Olabilicek şeyler mesela buda vardı.

Ama tabi bu tarz detayları hep Dofta gördük buda bir işaret olabilir.
dediğin bilekliğe benzer şey büyük ihtimal dünya hükümeti ile alakalı birşey çıkabilir.yalnız benim belirttiğim kısım bu dof niye başka korsan amblemi olan birşey giyiyor

Luffy meyveye tepkisiz kalmadı, söke söke alır o meyveyi. Yabancı birisinin Ace'in yeteneğine sahip olmasını istemediğini ve Franky'e meyveyi yemesi teklifi yaptığını düşünürsek tayfadan birilerine yedirmek isteyecektir. Bence meyvenin yeni sahibi (benim de 10. tayfa üyesi olarak gördüğüm) Momonosuke olacaktır. Ejderha ve ateş meyvesi, mükemmel bir uyum.

Sanji herhalde hayatındaki ilk öpücük tecrübesini yaşadı, ben kan kaybından gider demiştim ama Balıkadam Adası'ndan sonra geliştirmiş kendini demek ki. Acaba kadının öldürmek istediği adam kim ve Sanji böyle bir şey için yardım eder mi?

Lucy haftaya arenaya çıkar herhalde. Oda bize kolleyzum öncesi küçük bir gösteri sunarak karşılaşmaların ne kadar zevkli geçeceğinin işaretini verdi sanki. Eğer ödül Yeni Dünya'ya vaktinde duyurulmuşsa çok güçlü adamlar bekliyorum arenada. Ve Luffy gibi Ace'e değer veren bir kaç kişi de Ace'in emanetini almak için gelebilirler ;)

Daha önce farkeden oldumu bilmiyorum ama ,Dofun kol bileğindeki korsan simgesi(kendi korsan simgesi olmadığı apaçık belli,dof gibi bir adam neden başka bir korsan simgesi olan bir kıyafet giyer anlamış değilim.kaçtır mangaka bu simgeyi belli ediyor)

Aynı simge luffynin yanındaki adamda da var.
Donquixote Ailesi'nin simgesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık