Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

629: "Şiddetli Şok! Yeni Dünya'dan Sarsıcı Büyük Haber!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op mangasının başarısına göre animesi o kadar şahane değil. İnsan daha iyi şeyler bekliyor, bu bölüm güzel olmuş bence Dressrosa baya eğlenceli olacak hala net olmayan şeylerde var. Birde gazeteye ittifakları veren morianın gemisini gözümüze sokmuşlar mangada dikkat istiyordu.

1 bölüm iyi çıkardılar diye mi iyi? Visums'a katılıyorum sadece anime izlesem kesinlikle bu arcta o dövüşlerin olacağını düşünürdüm.
Ben animeyi genel olarak beğeniyorum. Bazı bölümlerde animatörler değişiyor, çizim kalitesi, çizim şekli değişiyor. Bu sana göre güzel olmayabilir ama başkalarının hoşuna gidiyordur bunu bilemeyiz. Bu bölüm gayet güzeldi. Öncekileride beğendim ben. Çok çok kötü değildi yani.

Dediğim gibi ben '' genel '' olarak seviyorum One Piece'i. Kalabalığa uyum sağlamak adına '' off iğrenç çizmişler bırakıyorum ben '' diyenleride anlamıyorum. Robin'i çöp adam olarak çizseler bile seriyi bırakacağımı sanmıyorum ben.

Şu openingteki dövüşler içinde şöyle bir yorumum var; bence Punk Hazard biraz durağan geçti. Güzel düellolar olmadı, Luffy ve tayfa kendini pek gösteremedi, filler bir arc gibiydi sanki. İlgiyi arttırmak adına yeni openingte hem Dressrosa'ya ait görüntüler, hemde ilgi çekici, beklentisi yüksek düelloları koymuşlar.

/Dizifa'da yani yeni sitesiyle Animefilmizle'de var bölüm. Oradan izleyin. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık