Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 5 İmparator Tayfası Dünya Hükümetini Devirebilir Mi?

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    123
Şovalyeler devrimcilerle dövüşecek, çok bir güç beklemeyin. Dragon ve Sabo’nun rakipleri güçlü olur sadece.
Gorosei ve İm güçlü mü sence ? Yani en az sağ kol üstü falan çıkar mı? Sanji'nin takılmasını ben önemsemiyorum pek çünkü bizim tayfa üyeleri gıldır gıcık adamlardan bile hasar alabiliyor senaryo gereği.

Gorosei ve İm güçlü mü sence ? Yani en az sağ kol üstü falan çıkar mı? Sanji'nin takılmasını ben önemsemiyorum pek çünkü bizim tayfa üyeleri gıldır gıcık adamlardan bile hasar alabiliyor senaryo gereği.
Bence Gorosei sağ kolun bir tık üstü gibi duruyor, tabii ters köşe de olabilirim Satürn Luffy ile başa baş gider mevzu değişir. IM ise KK ayarı ya da üstü çıkabilir diye bekliyorum. Eskiden Joy Boy ile kapışmışsa bu geçerli tabii.

Bence Gorosei sağ kolun bir tık üstü gibi duruyor, tabii ters köşe de olabilirim Satürn Luffy ile başa baş gider mevzu değişir. IM ise KK ayarı ya da üstü çıkabilir diye bekliyorum. Eskiden Joy Boy ile kapışmışsa bu geçerli tabii.
Bana da gorosei en fazla sağ kol üstü gibi geliyor ama amiral etmezler diye düşünüyorum. İm olayı gerçekten muamma ve ucu açık.

Roger'ın Rayleigh gibi amiral yenebilecek adamı var iken, Wb'nin Oden gibi amiral seviyesinde görülebilen bir adamı varken, Xebec'in Wb ve Shiki gibi adamları varken 800 yıllık hükümdar IM'in ömrü boyunca kendi soyunun en yeteneklerini ölümsüz yapmasıyla oluşturduğu 5 Kadim müessesinde ki adamlar asker toplaması Aramaki etmiyorlarsa hükümet kapatsın dükkanı gitsin zaten :/

Hükümetin devrilmesinde başrolü oynayacak karakterler.
Luffy, Kid, Law, Coby, Sabo. Doğal olarak eski beş imparatordan da güçlü olacaklar.

Shanks’ın Aramaki’ye yaptıklarından sonra ve Luffy’nin Kizaru’yu teklemesinden sonra, denizcilerin pek bir şansı yok İmparatorlar karşısında. Gorosei, Im‘in gücü bilinmiyor ve şövalyeler daha gözükmedi bile, o yüzden bu adamların listede olmaması gerek, en azından şimdilik. @Mihawk ne diyorsun bu işe?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık