Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Özel Bölüm] 3D2Y Özel Bölüm (30 Ağustos 2014)

Tamamını izlemedim.
Garp'ın Sengo'kunun olduğu bir ortamda Cipher Pol'ün devreye girmesi, beni hayal kırıklığına uğrattı.
Onu da geçtim.
Adamın Karşısında Garp var, Sengoku var. Bunula birlikte, çok olağan üstü bir durum varmıs ve World çok çok büyük bir tehditmiş gibi bir izlenim olusuyor, Kizaru ve ihityar kadının söylediklerine bakınca.

Neyse adamımız bu kadar pofpoflandıktan sonra bi bakıyoruz, üç beş mermi ve bir Shigan'a alt oluyor... :of:
Bu senaryoyu yazan adamı bulmak ve ödüllendirmek lazım!

Devamını da izlemicem.

Monkey :D Luffy

anca şimdi öncelikle gene Dof nasıl inecek diyenler için uygulamalı örnek olmuş yahu bir kere ya bir kere dibine ekmek bandığımın serisinde şu luffy önce ezilmesin ya ikinci(3. postasıda var var ya:() dayağı yediğinde yeteerrrr diye bağıracaktım artık ayrıca 3d2y bölümü dediler 3d2y bölümü azınlıkta kaldı insan 3 aşağı 5 yukarı genel anlamda detaylı bilgi verir(klişe gözleri bağlama haricinde)Ayrıca hoşuma gitmeyen bir kaç yön daha var arkadaş öncelikle keşke Brundy tayfayı daha ebleh çizselermiş o küp kafa absürt yaşlı teyze içlerinde idare edebilecek bir balık adamdı onunda kol bacak oranı altın oran arkadaş(gerçi op de çoğu karakter böyle biraz yersiz oldu ama en azından özel bölümde Shanks Mihawk Croco tarzı bir eleman görelim)Hancock konusuda biraz rahatsız etti önce temiz ezdiler (balık adam luff ve hancock u tuttu ki tutmak ne kelime resmen üstün götürüyodu dedim vay vay vay arkadaş luffy denilen adam 400 milyon diğeride shicbukai la kendinize gelin) sonra biraz toparlar gibi olduda Hancocku yazarlarken ilk o elbise parçalama sahnesinden başlamışlar sanırım çok gereksizdi ya yaş ortalamasını sadece kanlı sahnelerde mi düşünüyorsunuz kefereler madem bunu düşünüyosun şu dövüş sahnelerinide sal biraz ayrıca Hancock meyvenin ekstrem güçlü olduğunuda gördük kendini bir an salsan zorlanmadan tek yiyorsun ayrıca ufak olarak ta Brundy i biraz fazla abartıp(adamı katakulliyle indirdiler la o zaman Garpı Sengokuyu niye oraya getiriyorsun Brundy bile tühh la yakıştı mı size dedi hadi gene Garpın bir naneden haberi yok Sengokuda adam haklı moduna girdi) Shiki versiyon 2 oldu resmen ayrıca Mihawk ne ayak onuda pek belli etmediler.Birde ufak olarak bu sayılmaz ama kendi çıkarımım olarak sanki Rayleigh biraz pasif biraz altta kaldı yani görmek istediğim Rayleigh bu değildi ama benim kişisel görüşüm yani biraz abartı olarak kabul edilebilir.
Güzel tarafları ise bir çok karakteri görmek çok güzel oldu seride nadir gözüken karakterleri azda olsa görmek sevindiriyor ayrıca luffy nin gözünün bağlandığı sahnede gayet iyiydi.Hancockla Luffyli sahnelerde gayet iyiydi.Brundy nin tasarımı da aslında fena değildi gerek kardeşi olsun biraz daha özenseler çok daha epik bir karakter olabilirdi.Luffy ninde red hawkı ilk kullandığı yer bence güzel düşünülmüş sadece luffy nin hakisini tazdikli su gelen bahçe hortumu gibi zapt edememesi biraz garip geldi fakat senaryo açısından iyi düşünülmüş.Genel anlamdada iyi bir havası vardı bölümün umarım ilerde daha iyi One Piece filmleri özel bölümleri görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık