Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Eurovision Şarkı Yarışması

dislikes in youtube isimli bir eklenti var. kullandığınız arama motoruna uygun olanı bulup eklediğinizde görebiliyorsunuz dislike sayısını.

eden golan'ın:
yarı finalde sergilediği performansın videosu; 88 bin like, 123 bin dislike.
finalde sergilediği performansın videosu; 44 bin like, 67 bin dislike.
mart ayında yayınlanan resmi müzik videosu: 165 bin like, 138 bin dislike.
Teşekkürler. Dislike sayısı üstün gelmesi beklenirdi.

Senden verileri isteyecektim ama uğraştırmamak için "winner" ile "Grand Final" performans videolarına 2016 yılına kadar baktım:

• The Code: 24 bin like, 31 bin dislike. GF: 153 bin like, 150 bin dislike.
  • Tattoo: 42 bin like, 63 bin dislike. GF: 224 bin like, 280 bin dislike.
  • Stefania: 44 bin like, 33 bin dislike. GF: 538 bin like, 296 bin dislike.
  • Zitti e buoni: 301 bin like, 16 bin dislike. GF: 1,6 milyon like, 114 bin dislike.
  • Arcade: 122 bin like, 14 bin dislike. GF: 614 bin like, 22 bin dislike.
  • Toy: 31 bin like, 24 bin dislike. GF: 495 bin like, 617 bin dislike.
  • Amar Pelos Dois: 40 bin like, 5,6 bin dislike. GF: 139 bin like, 55 bin dislike.
  • 1944: 16 bin like, 16 bin dislike. GF: 340 bin like, 154 bin dislike.
Dediğin gibi toplamda rekor hâlâ Netta'da. 2019 ve 2021 birincileri hariç hepsine beğenmeme tuşuna yüklenilmiş. Hepsinin de nedenleri açıklanabilir.

@BlackMask muhtemelen sana daha önce sorulmuştur ama merak ettim. Şu ana kadar en sevdiğin Türk Eurovision performansı hangisiydi?
Burada sorulmadı. En sevdiğim Türk Eurovision performansını söylemem doğru olmaz. Çünkü çok eskiye dayanan bazı performansları izlemedim (1995 öncesinden buna örnek var). İzleyince söylemek daha doğru, o zaman senin bu soruna cevap veririm. İlk üçümde Sertab Erener, Athena ve Şebnem Paker var.

Teşekkürler. Dislike sayısı üstün gelmesi beklenirdi.

Senden verileri isteyecektim ama uğraştırmamak için "winner" ile "Grand Final" performans videolarına 2016 yılına kadar baktım:

• The Code: 24 bin like, 31 bin dislike. GF: 153 bin like, 150 bin dislike.
  • Tattoo: 42 bin like, 63 bin dislike. GF: 224 bin like, 280 bin dislike.
  • Stefania: 44 bin like, 33 bin dislike. GF: 538 bin like, 296 bin dislike.
  • Zitti e buoni: 301 bin like, 16 bin dislike. GF: 1,6 milyon like, 114 bin dislike.
  • Arcade: 122 bin like, 14 bin dislike. GF: 614 bin like, 22 bin dislike.
  • Toy: 31 bin like, 24 bin dislike. GF: 495 bin like, 617 bin dislike.
  • Amar Pelos Dois: 40 bin like, 5,6 bin dislike. GF: 139 bin like, 55 bin dislike.
  • 1944: 16 bin like, 16 bin dislike. GF: 340 bin like, 154 bin dislike.
Dediğin gibi toplamda rekor hâlâ Netta'da. 2019 ve 2021 birincileri hariç hepsine beğenmeme tuşuna yüklenilmiş. Hepsinin de nedenleri açıklanabilir.
dani im, sam ryder ve eleni foureira'nın hakkını öyle böyle yemedi esc. az bile bu dislike sayıları.

dani im, sam ryder ve eleni foureira'nın hakkını öyle böyle yemedi esc. az bile bu dislike sayıları.
Jamala'daki dislike çoğunlukla Rusya'nın temsilcisindendir (ismini unuttuğum için böyle yazdım). Dami Im jüriden Jamala'dan da fazla aldı. Sam Ryder da aynı şekilde. Farkında mısın, ikisinin de ortak özelliği halk oylamasından dilinin yanması. Jüriye bazen sövdüğümüz oluyor ama gayet güzel seçeneğe de puan verebiliyor. Kıbrıs'ı hiç söylemiyorum. Netta'nın önüne koyabileceğim performanslardan birisi Eleni Foureira.

İlk mesajda tüm bilgileri güncelledim. Bakabilirsiniz.

Bu arada geçen sene olduğu gibi jüri oylaması yapıp toplam sonuçla kendi birincimizi seçelim. Konu bünyesinde forum için ortak bir sonuç olur.

10 ülkeyi de en beğendiğinizden başlayarak 12, 10, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 puan verin. Geçen seneden farklı olarak bu sene bazılarımız sadece Büyük Final'i izlediği için sadece finalde olanlar arasından puanlamasını yapabilir.

Örnek taslak:

12 puan - x,
10 puan - y,
8 puan - z,
7 puan - t,
6 puan - a,
5 puan - b,
4 puan - c,
3 puan - d,
2 puan - e,
1 puan - f ülke ve şarkısına veriyorum.

İsteyen yukarıdaki gibi puanlamasını yazabilir, isteyen birden ona sıralamasını yapabilir. Alttaki resmin üstünden de ülkelerini yazabilir. Böyle bir şey yaptım:

Süre şimdilik 10 gün olsun. Sonrasında bakarız. Ben finali izleyince oylamamı ekleyeceğim.

Son düzenleme:
İlk ben atayım.

Hırvatistan ve Fransa arasında çok kaldım.İkisinide türleri çok ayrı ve kendi tarzlarinda başarılı şarkılar.Bu iki şarkı olmasa benim için çok kötü bir sene olurdu.
Fakat bu iki şarkı sayesinde ben geçen seneye göre daha çok eğlendim.

Hırvatistan'nın şarkısı geçen seneki Finlandiya'nın Cha Cha Cha şarkısı ile çok kıyaslanmıştı.Ben müzikal anlamda Rim tim Tagi dim'i çok daha başarılı buluyorum.Birincim de o.Fransa'nın önüne koymamın sebebi tamamen şuan ki moduma göre.Mon amour, daha öncede söylemiştim dili bana yabancı olmasına rağmen anladığım ve beni etkileyen bir şarkıydı.Birinci olmasına asla üzülmezdim.

5 puanı verirken Avusturya'ya torpil geçtim,ismini bile yazamamışım.

Son düzenleme:

Çekya, Azeybaycan, Belçika da elenenler arasında beğendiklerimdi. Bence bu sene şarkılar geçen seneden daha iyiydi.

İlk ben atayım.

Hırvatistan ve Fransa arasında çok kaldım.İkisinide türleri çok ayrı ve kendi tarzlarinda başarılı şarkılar.Bu iki şarkı olmasa benim için çok kötü bir sene olurdu.
Fakat bu iki şarkı sayesinde ben geçen seneye göre daha çok eğlendim.

Hırvatistan'nın şarkısı geçen seneki Finlandiya'nın Cha Cha Cha şarkısı ile çok kıyaslanmıştı.Ben müzikal anlamda Rim tim Tagi dim'i çok daha başarılı buluyorum.Birincim de o.Fransa'nın önüne koymamın sebebi tamamen şuan ki moduma göre.Mon amour, daha öncede söylemiştim dili bana yabancı olmasına rağmen anladığım ve beni etkileyen bir şarkıydı.Birinci olmasına asla üzülmedim.

5 puanı verirken Avusturya'ya torpil geçtim,ismini bile yazamamışım.
Teşekkürler. Resim üstünden gözüme hoş geldi. Güzel liste olmuş. İspanya'yı beklemiyordum.

Bana göre ikisinin de eksiklikleri var ama en azından Rim Tim Tagi Dim sahnesiyle uyumsuz değil. Rock temasını taşıyor. E, Lazanya canlısını geliştirmek için de bayağı uğraştı. Dediğin gibi müzikal olarak daha akılda kalıcı. Cha Cha Cha adam Sertab Erener etkili dansçılarıyla, uzun eşekle bana göre itici idi. O yüzden kıyaslanırsa senin gibi düşünürüm.

Bu arada "Birinci olmasına asla üzülmedim" dedin ama "üzülmezdim" demek istedin, sanırım, değil mi? Mon amour'dan sonra Nemo veya The Code ifadesi geçmiyor. Belki de onun için söyledin, oradaki dil boşluğundan anlayamadım.

Avusturya konusunda hassasiyetin belli oluyor.

Çekya, Azeybaycan, Belçika da elenenler arasında beğendiklerimdi. Bence bu sene şarkılar geçen seneden daha iyiydi.
Teşekkürler Jiraiya. 1 puan konusunda aynı ülkeyi gördüm. Çekya'yı sahne olarak beğenmiştim. Belçika da şarkı olarak üst düzeydi ama canlısı ve sahnesi şarkıya ve klibe göre olsaydı da böyle olmasaydı. Yapacak bir şey yok. Emeğine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık