Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Eurovision Şarkı Yarışması

İsrail o sahneye çıktıktan sonra o yarışmanın tümden boykot edilmesi lazımdı zaten. Ama nerde o kensıl kültür.
avrupa ülkelerinde, rusya-ukrayna savaşı yüzünden hali hazırda ölü olan rus edebiyatçıları bile iptal kültüründen nasibini alırken, israil'e bu denli kucak açılması... iki yüzlülüğün kitabı yazılsa avrupa ülkelerine en az bir 30 cilt ayrılır.

İsrail o sahneye çıktıktan sonra o yarışmanın tümden boykot edilmesi lazımdı zaten. Ama nerde o kensıl kültür.
Basın toplantısında zaten temsilciler tiksinç ile bakıyor ama sorun üst kurumda. Onların ikiyüzlülüğü de neyse bu konuyu kapatıyorum konumda boykot konusunu konuşmaya gerek yok. Şarkı olarak açtım, geçen senenin hatrına.

Basın toplantısında zaten temsilciler tiksinç ile bakıyor ama sorun üst kurumda. Onların ikiyüzlülüğü de neyse bu konuyu kapatıyorum konumda boykot konusunu konuşmaya gerek yok. Şarkı olarak açtım, geçen senenin hatrına.
Yarışmanın yapıldığı alanın önünde günlerdir insanlar elinde dövizle yarışmayı protesto ediyor. Keza içeride de benzer bir tepki varken yarışmayı boykottan ayrı ele almak çok da mümkün durmuyor sanki 🤔
He konuya ne yazılıp yazılmayacağı bambaşka bir tartışma konusu zaten.
İyi forumlar.

Ben tahmin ettim. Çünkü vokalde ciddi sorunlar vardı. Bir de sahnesi yanlıştı. Klibe göre dediği bu olmamalıydı. Ama gitmeden restini çekmiş Mustii. Koluna "barış" yazdırmış. İzlerken dikkat etmemiştim. Ayrıca Belçika kanalı İsrail'in performansını yayınlamamış, bayağı olay olmuş.

En fire verilmeyecek seçenek oydu. Çünkü onların deli gibi oy verme durumu var. Ama yarışmada boykot vardı, sadece canlı yayında sansür ekledikleri için biz duyamadık. Mesela dün ikinci yarı final finalistlerine basın toplantısı yapılmış. Marina, Joost tiksinç bakmışlar, hatta kıza gelen soruda "Burada olmanız diğer temsilcileri tehlikeye sokuyor mu?" sorusuna Joost apaçık cevap vermiş. Neyse bu konuda konuşmak istemiyorum. Ama İtalya'ya üzüldüm. Benim de iki üç favorimden biriydi, sahne ile güme gitti. Mustii gitti. Şarkı olarak hemen seçenek kalmadı elimde.
şarkı tam olarak eurovision'da iş yapacak bir şarkı ama vokal performansı hakikaten çok yetersiz kalmış. yükseldiği kısımlar özellikle çok kötüydü.
israil konusunda siyasete girmeden konuşmak zor. çok uykum vardı dün ve bugün çalışırken tekrarını izledim yarışmanın. sansür uygulandığını sizden öğrendim. avrupa şaşırtmadı yine.
angelina mango'nun bu kötü sahne şovu performansı beni hiç şaşırtmadı çünkü geçmiş performansları ve sosyal medya paylaşımları bağırıyordu benden kaliteli bir şov beklemeyin diye :(

ben hollanda ve isviçre'yi de beğenmedim bu arada. iki ülkeden de daha iyi gösteriler bekliyordum.

Yarışmanın yapıldığı alanın önünde günlerdir insanlar elinde dövizle yarışmayı protesto ediyor. Keza içeride de benzer bir tepki varken yarışmayı boykottan ayrı ele almak çok da mümkün durmuyor sanki 🤔
He konuya ne yazılıp yazılmayacağı bambaşka bir tartışma konusu zaten.
İyi forumlar.
Ben konuyu politik, siyaset konuşmalarından ötürü bu sene açmak istemedim. Geçen sene aralıkta açmıştım. Mihawk ile bunu konuşarak açtım. Konuşun ama siyaset sohbeti gibi olunca çünkü sen düzgün yazarsın ama diline hâkim olamayanlar olursa yöneticileri sıkıntıya sokmak istemem. Ben de üzülürüm. Fikrimiz de farklı değil, hepimiz benzer düşünüyoruz. Amacım kimseyi kısıtlamak değil.

şarkı tam olarak eurovision'da iş yapacak bir şarkı ama vokal performansı hakikaten çok yetersiz kalmış. yükseldiği kısımlar özellikle çok kötüydü.
israil konusunda siyasete girmeden konuşmak zor. çok uykum vardı dün ve bugün çalışırken tekrarını izledim yarışmanın. sansür uygulandığını sizden öğrendim. avrupa şaşırtmadı yine.
angelina mango'nun bu kötü sahne şovu performansı beni hiç şaşırtmadı çünkü geçmiş performansları ve sosyal medya paylaşımları bağırıyordu benden kaliteli bir şov beklemeyin diye :(

ben hollanda ve isviçre'yi de beğenmedim bu arada. iki ülkeden de daha iyi gösteriler bekliyordum.
Maalesef Mustii öyle oldu, kötüydü.

Evet, zaten öyle. EBU ikiyüzlü. En iyi cevabı İrlanda temsilcisi vermiş.

Mango için diyeceğim söz yok.

Hollanda'yı sonradan bakınca şarkıyı söylememiş, seyirciye söyletmiş sanki.

Maalesef Mustii öyle oldu, kötüydü.

Evet, zaten öyle. EBU ikiyüzlü. En iyi cevabı İrlanda temsilcisi vermiş.

Mango için diyeceğim söz yok.

Hollanda'yı sonradan bakınca şarkıyı söylememiş, seyirciye söyletmiş sanki.
yeri burası değil ama yazayım yine de. irlanda, ispanya ile birlikte diğer avrupa devletlerinin aksine açık açık israil'e karşı tutum alan iki ülkeden biri olduğundan şaşırmadım irlanda temsilcisinin eylemine. helal olsun sana bücür cadı :)

yeri burası değil ama yazayım yine de. irlanda, ispanya ile birlikte diğer avrupa devletlerinin aksine açık açık israil'e karşı tutum alan iki ülkeden biri olduğundan şaşırmadım irlanda temsilcisinin eylemine. helal olsun sana bücür cadı :)
Ne yapmış cadı.Joost için de aynı şeyi söylüyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık