Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuraya alıntılama yapmışsın ya, bütün konuşmayı alıntılayıp döker misin? Hahahahah. Şekilci seni demiş bir de durup dururken sonra kinlenmiş diyor bana, açısı 120 oldu hadi bakalım biraz daha bük :D
İstediğini getir dök arkadaş aha orada duruyor, uydurma yapma yeter.
Ben ilk yorumdan son yoruma kadar çarpma olduğu için durumu penaltı olarak değerlendirmemek gerektiğini söylemişim, sonra da sana kuralı bire bir uygaladığın için şekilci demişim üstelik gördüğün gibi bir gerilim yaratma derdinde laf sokma derdinde de değilim.

Ciddi diyorum bak ne oldu da bu kadar kinlendin len :hhh:

İstediğin getir dök arkadaş aha orada duruyor, uydurma yapma yeter.
Ben ilk yorumdan son yoruma kadar çarpma olduğu için durumu penaltı olarak değerlendirmemek gerektiğini söylemişim, sonra da sana kuralı bire bir uygaladığın için şekilci demişim üstelik gördüğün gibi bir gerilim yaratma derdinde laf sokma derdinde de değilim.

Ciddi diyorum bak ne oldu da bu kadar kinlendin len :hhh:
20 kez daha dersen gerçek olacakmış :D 3 kere tekrar ettin, yatmadan önce 17'i tamamlarsın bi' bakmışsın gerçek olmuş, şirinleri bile görebilirsin
Bütün ömrünü elini sırtına koyup defans oyuncularına bu fikirlerle gitmen dileğiyle, onlardan hatta Fifa'nın hakeminden hatta ve hatta Fifa'dan iyi biliyorsun kuralları gördüğüm kadarıyla. Apaçık kuralın uygulanması da şekilcilik evet hahaha.

Atanın değil, yatanın kazandığı bir oyun oldu futbol. Bir süredir sadece büyük turnuvaları izliyordum galiba artık onu da yapmayıp sadece kendim oynayacağım.
Ben de senin gibiyim ya. Dünya kupasıdır, 47 ayın sultanıdır diyerekten grup maçlarının neredeyse hepsini izlemiştim; ama sarmıyor valla. O kadar sıktı ki elemeli maçlardan bile sadece Japonya'nın elendiği maç ve finali izledim. :( Çare Nba falan izlemek sanırım futbolda hayır kalmadı.

Ben de senin gibiyim ya. Dünya kupasıdır, 47 ayın sultanıdır diyerekten grup maçlarının neredeyse hepsini izlemiştim; ama sarmıyor valla. O kadar sıktı ki elemeli maçlardan bile sadece Japonya'nın elendiği maç ve finali izledim. :( Çare Nba falan izlemek sanırım futbolda hayır kalmadı.
Futbolun zirvesidir, bundan zevk alırım dedim ama bunu da b.k ettiler. Dediğin gibi NBA'e felan mı yönelsem ki?

Boş beleş turnuva oldu büyükler hayal kırıklığı, güzel oyun yok. 1-2 üst tur maç'ı hariç güzel maç bile olmadı. Fransa top'u rakibe ver kontra atak yap oyun planı, bununla rahat şampiyon oldular.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık