Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2016 Yılının Hayal Kırıklığı

Yılın Hayal Kırıklığı

• Kullanılan toplam oy
    97
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raizo'nun tipinin böyle bi şey çıkacağı bariz değil miydi ya? O kadar geyiği döndü ninja diye, üstüne o üçlünün ikisinin tipini biliyoruz zaten. Ters köşe çıkacağı verilmişti resmen. Yani en azından ben böyle bi tip çıkmasını net bekliyordum.

1. Raizo'nun Tipi, hiçbir sıkıntı yok. Gayet güzel olmuş. Bir beklentiye de girmemiştim zaten.
  2. Cracker'ın Dövüş Performansı. Bunda da bir sorun görmüyorum. Dövüş gösteriminde Oda'nın beceriksizliği mi olayları hızlı geçme isteği mi var ne desem bilemedim sorun orada ama performansta sıkıntı yok. Tabii son hamleyi saymazsak.
  3. Jack'in Zunisha'dan tek yemesi. Adam dağlara taşlara mal gibi saldırıyor. Asıl hayal kırıklığı zekasızlığı olabilir.
  4. Sanji- Bir sıkıntım yok. Adam da psikolojik almadı. Olabilir böyle şeyler.
  5. Sanji'nin Babası - Ne olmuş?
  6. Big Mom Arcının Teması - MÜKEMMEL. HARİKULADE. PERFECTION. En iyi arc teması bile olabilir. Fevkalade yahu.
  7. Big Mom Korsanlarının Meyveleri - Meyvelerde çok güzel. Arc harika gidiyor.
  8. Big Mom - Big Mom da çok iyi oldu. Ben de bir hayal kırıklığı yok. Şapkası kafi.
  9. Diğer - Benim aklımda bir şey. Bu anketten çıksa çıksa Luffy vs. Cracker dövüşünün dandirik gösterimi çıkar.
  10. Luffy - Luffy de çok güzel bir performans sergiliyor özellikle son bölümlerde. Şahsım adına herhangi bir sorun görmüyorum.

1. Raizo'nun Tipi, hiçbir sıkıntı yok. Gayet güzel olmuş. Bir beklentiye de girmemiştim zaten.
  2. Cracker'ın Dövüş Performansı. Bunda da bir sorun görmüyorum. Dövüş gösteriminde Oda'nın beceriksizliği mi olayları hızlı geçme isteği mi var ne desem bilemedim sorun orada ama performansta sıkıntı yok. Tabii son hamleyi saymazsak.
  3. Jack'in Zunisha'dan tek yemesi. Adam dağlara taşlara mal gibi saldırıyor. Asıl hayal kırıklığı zekasızlığı olabilir.
  4. Sanji- Bir sıkıntım yok. Adam da psikolojik almadı. Olabilir böyle şeyler.
  5. Sanji'nin Babası - Ne olmuş?
  6. Big Mom Arcının Teması - MÜKEMMEL. HARİKULADE. PERFECTION. En iyi arc teması bile olabilir. Fevkalade yahu.
  7. Big Mom Korsanlarının Meyveleri - Meyvelerde çok güzel. Arc harika gidiyor.
  8. Big Mom - Big Mom da çok iyi oldu. Ben de bir hayal kırıklığı yok. Şapkası kafi.
  9. Diğer - Benim aklımda bir şey. Bu anketten çıksa çıksa Luffy vs. Cracker dövüşünün dandirik gösterimi çıkar.
  10. Luffy - Luffy de çok güzel bir performans sergiliyor özellikle son bölümlerde. Şahsım adına herhangi bir sorun görmüyorum.
Konu çok subjektif olmuş genel iradeyi yansıtmamış. Kid ittifakı yok orada falan :(

2. Cracker'ın Dövüş Performansı. Bunda da bir sorun görmüyorum.
  4. Sanji'nin Babası - Ne olmuş?
  5. Big Mom Arcının Teması - MÜKEMMEL. HARİKULADE. PERFECTION. En iyi arc teması bile olabilir. Fevkalade yahu.
  6. Big Mom Korsanlarının Meyveleri - Meyvelerde çok güzel. Arc harika gidiyor.
  7. Big Mom - Big Mom da çok iyi oldu. Ben de bir hayal kırıklığı yok. Şapkası kafi.
  8. Luffy - Luffy de çok güzel bir performans sergiliyor özellikle son bölümlerde. Şahsım adına herhangi bir sorun görmüyorum.
+

Tek hayal kırıklığım Sanji olabilir. Onun gibi sinsi, zeki ve gözlemci birinin böyle safça davranması olanak dışı. Pudding meselesini demiyorum, onu ilk yiyecek kişi Sanji'dir zaten. Luffy ve tayfanın vazgeçeceğine, Mom ve ailesi tarafından verilen sözlerin tutulacağına gerçekten inanması ve aksi yönde hiçbir ihtimali değerlendirmemesi.

+

Tek hayal kırıklığım Sanji olabilir. Onun gibi sinsi, zeki ve gözlemci birinin böyle safça davranması olanak dışı. Pudding meselesini demiyorum, onu ilk yiyecek kişi Sanji'dir zaten. Luffy ve tayfanın vazgeçeceğine, Mom ve ailesi tarafından verilen sözlerin tutulacağına gerçekten inanması ve aksi yönde hiçbir ihtimali değerlendirmemesi.
Çaresizliktendir o da. Şimdi en başında elinde pek bir seçeneği olmadığını düşünmüştür zaten. Koskoca Yonkou ile kendisi yüzünden tayfasını karşı karşıya getirmek istememiştir. Her ne kadar Luffy herkesi beraberinde sürükleyip Big Mom'a dahi kafa tutacak olsa da işin öteki ucunda bir de Zeff olunca gitmek zorunda kalmış. Ardından ise Luffy gelince malum olaylar oluyor ve (tam şu anda olaya trollük katacağım.) arka planda şu şarkı çalıyor.

Çaresizliktendir o da. Şimdi en başında elinde pek bir seçeneği olmadığını düşünmüştür zaten. Koskoca Yonkou ile kendisi yüzünden tayfasını karşı karşıya getirmek istememiştir. Her ne kadar Luffy herkesi beraberinde sürükleyip Big Mom'a dahi kafa tutacak olsa da işin öteki ucunda bir de Zeff olunca gitmek zorunda kalmış. Ardından ise Luffy gelince malum olaylar oluyor ve (tam şu anda olaya trollük katacağım.) arka planda şu şarkı çalıyor.
Yapması ayrı, düşünmesi ayrı. Çaresizlikten hiçbir şey yapamıyor zaten, bu inkar edilemez. Ama aksi hiçbir şey olmayacağını düşünmemesi ve safça her söylenene inanması, bir plan geliştirmemesi ve serin kanlılığını tamamen yitirmesi. Ve Mom'a o safça gülüşü. Hayal kırıklığının resmi. Sanji'nin karakteri bu değil. Sonuçları iyi kestirirdi bu adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık