Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2016 Yılının En İyi Animeleri

2016 En iyisi (3lü oy)

• Boku dake ga Inai Machi

Kullanılan: 23 25.3%
  • Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Kullanılan: 22 24.2%
  • Koutetsujou no Kabaneri

Kullanılan: 4 4.4%
  • Hai to Gensou no Grimgar

Kullanılan: 2 2.2%
  • Boku no Hero Academia

Kullanılan: 44 48.4%
  • Ajin

Kullanılan: 13 14.3%
  • Drifters

Kullanılan: 49 53.8%
  • ReLIFE

Kullanılan: 9 9.9%
  • Sousei no Onmyouji

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yuri!!! on Ice

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    91
Hellsing'in mangakası tarafındansa tamamdır ya sağlamdır.

Re:Zero harem gibi değil di mi? Konusu harika olsa da soğuyorum hemen çünkü.

Bir de mangaya bağlı mı bunlar? Akame ga Kill gibi mangadan kopup kendi sonlarını yazma gibi durumlar yok değil mi?
Harem türünü pek bilmiyorum işin aslı ama sanırım tek bir erkeğin etrafındaki onlarca kızla ilgili bir şeydi. Onlarca kız yok 3-5 tane var. Genelde yanında bir kişi duruyor. Hizmetçilerden biri.

Re: Zero light novel'dan uyarlama. Mangası da var ama o da light novel'dan uyarlama. Bir şans vermeni öneririm. Güzel seri bence.

Harem türünü pek bilmiyorum işin aslı ama sanırım tek bir erkeğin etrafındaki onlarca kızla ilgili bir şeydi. Onlarca kız yok 3-5 tane var. Genelde yanında bir kişi duruyor. Hizmetçilerden biri.

Re: Zero light novel'dan uyarlama. Mangası da var ama o da light novel'dan uyarlama. Bir şans vermeni öneririm. Güzel seri bence.
Drifters'a bakıp sonra da ona bakacağım. Teşekkürler.

Haydaa 3 mü? Buraya yapıştır yorumu ya da bir özet geçiver. 5-6 bile değil ya neden puan kırdığını merak ettim bu kadar. :/
İlk 3 bölüm iyiydi, gerisi iğrenç ve klişe. Bir kıza özel olduğunu söylemek için 25 bölüme gerek yok :p Sümsük bir ana karakter, ortayada karışık Büyücülük, özel güçler, Moe, tsundere, Yandere, hizmetçi kız, kedi kız falan filan işte. Şu karın deşen jack kılıklı kadına ne oldu yaff ilk 3 bölümdeki :)

Nasıl böyle bir beğeni alıyor ve myanimelist'te bu kadar puan alıyor mantığıma fazla geldi, ben iptal :D

Sonuç; Gerçi ilk 3 bölümde steins; gate çakması ama hadi neyse, sword art online çakmalığınıda eklersen, para kırmak için yapılmış özensiz, çakma, her türden biraz katayım, her tipden de biraz katayım demişler ve çorba olmuş.

Anime sektörü bitmiş hacıt:p

İlk 3 bölüm iyiydi, gerisi iğrenç ve klişe. Bir kıza özel olduğunu söylemek için 25 bölüme gerek yok :p Sümsük bir ana karakter, ortayada karışık Büyücülük, özel güçler, Moe, tsundere, Yandere, hizmetçi kız, kedi kız falan filan işte. Şu karın deşen jack kılıklı kadına ne oldu yaff ilk 3 bölümdeki :)

Nasıl böyle bir beğeni alıyor ve myanimelist'te bu kadar puan alıyor mantığıma fazla geldi, ben iptal :D

Sonuç; Gerçi ilk 3 bölümde steins; gate çakması ama hadi neyse, sword art online çakmalığınıda eklersen, para kırmak için yapılmış özensiz, çakma, her türden biraz katayım, her tipden de biraz katayım demişler ve çorba olmuş.

Anime sektörü bitmiş hacıt:p
Eski yıllara bakıyoruz sağlam anime kaynıyor şimdi senede 1-2 tane iyi çıkarsa öpüp başımıza koyuyoruz. Neyse sağol bakarım artık duruma göre. Önce bir drifters bakayım.

Re:Zero izledim neftet ettim yok boyle anime acayip gıcık kaptım.Onermeye gelince Drifers,Hai to Gensou no Grimgar,Boku no Hero Academia bu 3 animeyi oneririm

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık