Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2015 Yaz Sezonu Animeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Durara*2
Prison School
Monster Musume no Iru Machi

Muhtemelen izlemeyecek olsamda önceden Duraranın ilk sezonunu izlediğimden ve diğerlerininde mangalarını az çok bildiğimden bunlar ilgimi çekti.

Himouto! Umaru-chan
Working
Wooser's hand-to-mouth life mugen-hen
Geri kalanı hiç ilgimi çekmedi.Working'i severek izlemiştim gene güzel olacaktır büyük olasılıkla.

En ilgi çekici To Love-Ru Darkness ve Gangsta., Prison School ve Himouto Umaru-Chan'da iyi geldi. :good: Mehh ünlü yaoi junjou'nunda 3'ü geliyormuş:of: Overlord'da iyi çıkkş yapacak gibi.:a:

gok408

Merhabalar.Devam eden serileri bir kenara bıraktığımızda en orijinal seri "Gangsta" dır.:D
Nitekim ilk bölümünü bugün izledik.Uzun zamandır;Jormungand'dan bu yana beni tetikleyen öyle bir seri yoktu.:D
Ama Gangsta ilk bölümü ile aldı götürdü resmen.

Roronoa Zoro

Hep söylüyorum, 2005'den sonra kaliteli anime çıkmadı. Ünlü yapımcılar bile kabul ediyor artık, Miyazaki utanç duyuyorum diyor sektörden. Adam haklı. Anime manyakları sıçtı attı güzelim kütlürün içine. Koca memeli kızlar, ağır eçi mi neci ise onla kapla, çekingen erkek ana karakter ve sunuş. Allah belanızı versin sizin.
Ulan biz de eçi sevdik ama GTO ile sevdik, işin bir mizahı vardı. Olay Gto eçi süstü, artık bütün serilerin ana teması eçi karakterler süs, birbirinin kopyası. Şimdi açıp Gto izleyeceğim.

Hep söylüyorum, 2005'den sonra kaliteli anime çıkmadı. Ünlü yapımcılar bile kabul ediyor artık, Miyazaki utanç duyuyorum diyor sektörden. Adam haklı. Anime manyakları sıçtı attı güzelim kütlürün içine. Koca memeli kızlar, ağır eçi mi neci ise onla kapla, çekingen erkek ana karakter ve sunuş. Allah belanızı versin sizin.
Ulan biz de eçi sevdik ama GTO ile sevdik, işin bir mizahı vardı. Olay Gto eçi süstü, artık bütün serilerin ana teması eçi karakterler süs, birbirinin kopyası. Şimdi açıp Gto izleyeceğim.
Gangsta izle ve beğenme ben burdayım. Bu hafta çıktı. Buna kesin başla sen hem daha 1 bölüm çıktı
Ve efsane manga fmb'ın mangakasının piyasaya yeni animesi çıktı Arslan Senki diye o da sağlam.
Ve ve sen hala gintamayı izlemediydin değil mi? Şuan anime arayorsan ve Gintamaya bakmıyorsan ayıp yahu. :D

Croco-Boy

Ushio and Tora

Gangsta Bu ikisinin ilk bölümü çok iyiydi.

Prison School da izlenebilire benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık