Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2008 Yılının En İyi Animeleri

2008 En iyileri (3lü oy)

• Toradora

Kullanılan: 16 37.2%
  • Vampire Knight

Kullanılan: 1 2.3%
  • Kiss x Sis (TV)

Kullanılan: 4 9.3%
  • Kuroshitsuji

Kullanılan: 6 14.0%
  • Itazura na Kiss

Kullanılan: 5 11.6%
  • Special A

Kullanılan: 2 4.7%
  • Skip Beat!

Kullanılan: 6 14.0%
  • Rosario to Vampire

Kullanılan: 4 9.3%
  • Soul Eater

Kullanılan: 16 37.2%
  • One Outs

Kullanılan: 28 65.1%

• Kullanılan toplam oy
    43
Soul Eater ve Toradora çok eğlenceli özellikle Soul Eater kesinlikle izlenmeli.

One outs izlememiş olan varsa da izlesin deha görsün. :) Serideki saptamalar D.note ve Code Geass'ı bile geride bırakabilir gibi geliyor bana.

Sona değil genele bakıyorum.Animelerden manga gibi bir son beklemek hata.Çünkü manga satsın diye yapılıyorlar işlevlerini yerine getirdikten sonrasına önem verilmiyor serilerde.
Soul Eater'de Shinigami çok geri planda kaldı o güce rağmen. Oğlu ilk iyi girdi ama sonrasında pek şey yapaması. Diğer velet de iyiydi hatta iyi de getirdi ama sıkıntıydı yine son bölümlere doğru. Ama en saçması ana karakter kızın son anda silaha dönüşmesi ve güçsüz olmasına rağmen cesaret gibi saçma bir şeye bağlanması olayın. İzleyeli baya oldu ama bunlar saçma gelmişti bana her zaman.

Soul Eater'de Shinigami çok geri planda kaldı o güce rağmen. Oğlu ilk iyi girdi ama sonrasında pek şey yapaması. Diğer velet de iyiydi hatta iyi de getirdi ama sıkıntıydı yine son bölümlere doğru. Ama en saçması ana karakter kızın son anda silaha dönüşmesi ve güçsüz olmasına rağmen cesaret gibi saçma bir şeye bağlanması olayın. İzleyeli baya oldu ama bunlar saçma gelmişti bana her zaman.
İzleyeli çok oldu mangasını okumamıştım orada böyle değildir sıfırdan okumak lazım.Karakterleri iyiydi son düzlüğü uydurmuşlar işte akame ga kill gibi ona yapacak birşey yok.

after story 12. sırada o yüzden yok. ilk 10da olsa bile devam serisi olduğu için ben almayacaktım ankete.

daha önceki senelerde devam serileri var demişsiniz ama sadece fma brotherhood var onun sebebi o sene nerdeyse hiç güzel anime çıkmayıp fma nın silip süpürmesiydi.

orjinal clannad 2007 de listede olacak 5. sırada

:)
Ben devam serisi olan 2012'deki Avatar'ı kastetmiştim. 70 yıl sonrasında geçiyor ama ilkinin devamı konumunda.

İkinci sezonlar yoksa After Story için Clannad'a 2007'de oy atarım artık :)

İlki ikinciye hazırlık için zaten. İlkinde karakterlere öyle bir alıştırdılar ki ikincisinde yıkıldık :)
Öyle de kalite farkı var resmen işleniş olarak. Ben de çok severim Clannad serisini ama asıl vurucu olan 2.sezonuydu. Tabi bir de o küçük velet 1.sezonda iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık