Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2.Dünya Savaşını Nazi Almanyası Kazansaydı?

Türkiye İşgal Edilir Miydi?

• Kullanılan toplam oy
    66
Stalin'i de sevmezsin be. Ha Hitler ha Stalin ikiside aynı bokun laciverti.
Stalin'den kasıt bıyıklarından bahsediyorduk ya.

Bu arada senin önceki mesajda 3.cevabı anlamadım. Dünya sadece SSCB'den mi ibaret? Amerika bu savaştan ihracat yapa yapa baya kâr yapmış ve süpergüç olmuştu bile savaş bitmeden önce. Amerika gibi bir engel varken nasıl dünyayı tekele alabileceksin?

Nazi fanı değilim'de yahudiler çok olsa iyimi olurdu :) ,Naziler o zamanlar Türkiyeyi alamazdı, atom falan yoksa 10 sene once falan 4 ülkeyle aynı anda savaşıyor türk ordusu pes etmiyor bu yüzden kaybedemez.
Açıkçası öyle birşey olsa müttefikler kazanınca toparlanırdık ama milyonlarca kayıp verirdik ne kadar olur Allah bilir.İyi ki girilmemiş savaşa.İşin ucunda çıkar olsa bile milyonlarca canla kazanılacak birşeydi.

Türk ordusu yenilmez falan malesef o mümkün değil.Kurtuluş savaşını kazandık ama yunanlılarla savaştık genel olarak.İkinci dünya savaşında sovyetler gibi nazileri Berlin'e kovalamamız falan mümkün değildi.

Bence işgal olmazdı ama ülke ortadoğu olmanın bütün talihsizliklerini yaşardı. Amerika, burayı Almanya'ya bırakmazdı.
Sonra ise Irak, İran, Afganistan vs vs.

Üye silindi 1004

Stalin'i de sevmezsin be. Ha Hitler ha Stalin ikiside aynı bokun laciverti.
Yani ben onu insan olarak seviyorum. Bir yönetici ya da diktatör olarak değil. Hitler’i insan olarak da sevmiyorum. Çok kasıntı hipster bir herif. Stalin’le oturup muhabbet edebilirsin. Baklava yerken mutlu olacak birine benziyor. Hitler öyle değil babaların sevmediği dolandırıcı enişte gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık