Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

+18 Karabasanlar Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Karabasan hayatımda hiç basmadı beni bassa mutlaka güzel anılarım olurdu inancındayım ama bastıkları varsa yazsınlar öğrenelim."

Abi yanlış anlama ama şu cümleden sonra konuya olan bütün ciddiyetim gitti :D

"Karabasan hayatımda hiç basmadı beni bassa mutlaka güzel anılarım olurdu inancındayım ama bastıkları varsa yazsınlar öğrenelim."

Abi yanlış anlama ama şu cümleden sonra konuya olan bütün ciddiyetim gitti :D
:artiz: Basmadılar ama bassalar değişik anılarım olurdu benimde hep aynı tür uyanıyorum. :/ Çok rezil bir durum aksiyon yok. Uykusunda bile aksiyon yaşıyorlar baksana. husra mesaj olarak atarım 10 15 dakika sonra buraya ayinleride.

:artiz: Basmadılar ama bassalar değişik anılarım olurdu benimde hep aynı tür uyanıyorum. :/ Çok rezil bir durum aksiyon yok. Uykusunda bile aksiyon yaşıyorlar baksana. husra mesaj olarak atarım 10 15 dakika sonra buraya ayinleride.
[YOUTUBE]v5LfPucCIwo[/YOUTUBE]

Direk aklıma bu adam geldi :D

karabasanı ilk anlattıklarında gerçek bir varlık sanıyordum başıma geldikten sonra öyle olmadığını anladım.olay şöyle oldu
rüyadayım yüksek bir yere cıkıyorum yavas yavas dağ ve tepe değil ama yüksek evlerin olduğu bir yer birden arkama bakıyorum beyaz bir köpek goruyorum benden baya uzakta neyse yoluma devam ediyorken birden dedim kesin köpek arkamda bi döndüm köpek tam arkamda(zaten rüyada ne düşünürsen basına geliyor)kıpırdayamadım hani bazı rüyarlarda slow motion ilerlersin ya bunda öyle olmadı yerime mıhlandım sanki sadece gozlerim oynuyor onun ardından hemen uyandım ellerim capraz bir şekilde duruyordu göğsümün üstünde terlemiştim sesim cıkmıyordu ve kıpırdayamıyordum kalbimden alev cıkıyordu sanki cok hızlı atıyordu içimden kesin ölücem dedim 15sn falan sonra kalbim normal atmaya basladı birden rahatladım kollarımı acamıyordum ama o anki rahatlamayla yine uyumusum tekrar uyandığımda normal olarak uyanabildim.
değişik bir olay ben hiç bir zaman ellerim göğsümde uyumadım ve uyanmadım nasıl olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.ayrıca yazıyı okumadım okunacak gibi değil :)

Peki bir sorum var.Siz hiç rüyanızda elinizin yada kolunuzun köpek tarafından ısırıldığını gördünüz mü ? :)

Bu olay bence bundan daha önemli.Ben bir kere korkuyla uyandım.Uyandığımda sanki kolumun kapılması hissi gerçekten yaşanmışçasına devam ediyordu.Yani ciddi ciddi ısırılmışım gibi.Fiziksel olarak uyandıktan sonra bir süre daha devam etti bu his.Etkisi uyanır uyanmaz geçmedi.

Peki bir sorum var.Siz hiç rüyanızda elinizin yada kolunuzun köpek tarafından ısırıldığını gördünüz mü ? :)

Bu olay bence bundan daha önemli.Ben bir kere korkuyla uyandım.Uyandığımda sanki kolumun kapılması hissi gerçekten yaşanmışçasına devam ediyordu.Yani ciddi ciddi ısırılmışım gibi.Fiziksel olarak uyandıktan sonra bir süre daha devam etti bu his.Etkisi uyanır uyanmaz geçmedi.
Bir de buna ek olarak rüyada bir yerlerden düşmek mevzusu var. Ki bu bende büyük bir zevk hissi uyandırıyor. Bildiğin bu şekilde uyandığımda niahahahah diye gülüyorum :D

Evet dişi cin çağırma ritüelleri ekliyorum gelirse lütfen yazınız.
Bu çağırma yöntemi gerçekten etki etmiş insanlar olduğu söylenir.
ama sizin denemenizi tavsiye etmem sadece bilgi amaçlı paylasıyorum
çünkü çagırması daha kolaydır ama göndermesi çok zordur

malzemeler

1)Karton veya kagıt üstüne yazı yazılan hersey olur
2)Kalem
3)Para veya fincan veya küçük bişey
4 Bakır tas leğen.
5 Ayna
6 Tütsü Mum NOT kendi elinizle yaptığınız 2 damla kanınızın içinde olduğu mum çok değişik şeylere gebe olur.
kalem ile kagıdın üstüne alfabedeki bütün harfleri tek tek yazın rakamlarıda yazın

istek üzerine sadece arabca evet ve hayırda yazıla bilir

simdi kartonun üstüne harfleri yazdık Elimize bakır tası aldık ebced ile ilgili ritüellerin 4 nü gerçekleştirmemiz gerekiyor.
işaret parmagınız ile bastırın bakır tasın içinde 2 ebced ile yazılmış nusra olacak
üstüne iyice bastırın. 100 defa selavati münciye okuyun
Sonra okunmuş bir kağıdın üstüne köpek şekli çizilir ve üzerine 10 defa Celcelütiye ve her azimetten sonra bir defa

"Allahüme ya Darrü ya Darrü ya Darrü ya müzillü ya müzillü inneke nealemü enne filan bin filane yestehikül teadyibi .. sonra bu nushayı cizin ve suya atın

en son suya bakın.. ön hazırlıkta ayna odanın 2 tarafında olmalıdır mumlar çapraz durmalıdır tütsü sizi sakinleştirir karton aynaların yanında durmalıdır bozuk para suyun içine atılmalıdır. en son
bu muskayı elinize alın 1 saat içinde baya korkacaksınız
bakınız tekrar söylüyorum çagırması daha kolay gibidir ama göndermesi çok zordur
cinler çok hızlı hareket eden varlıklardır bunu da unutmayın.

Evet dişi cin çağırma ritüelleri ekliyorum gelirse lütfen yazınız.
Bu çağırma yöntemi gerçekten etki etmiş insanlar olduğu söylenir.
ama sizin denemenizi tavsiye etmem sadece bilgi amaçlı paylasıyorum
çünkü çagırması daha kolaydır ama göndermesi çok zordur

malzemeler

1)Karton veya kagıt üstüne yazı yazılan hersey olur
2)Kalem
3)Para veya fincan veya küçük bişey
4 Bakır tas leğen.
5 Ayna
6 Tütsü Mum NOT kendi elinizle yaptığınız 2 damla kanınızın içinde olduğu mum çok değişik şeylere gebe olur.
kalem ile kagıdın üstüne alfabedeki bütün harfleri tek tek yazın rakamlarıda yazın

istek üzerine sadece arabca evet ve hayırda yazıla bilir

simdi kartonun üstüne harfleri yazdık Elimize bakır tası aldık ebced ile ilgili ritüellerin 4 nü gerçekleştirmemiz gerekiyor.
işaret parmagınız ile bastırın bakır tasın içinde 2 ebced ile yazılmış nusra olacak
üstüne iyice bastırın. 100 defa selavati münciye okuyun
Sonra okunmuş bir kağıdın üstüne köpek şekli çizilir ve üzerine 10 defa Celcelütiye ve her azimetten sonra bir defa

"Allahüme ya Darrü ya Darrü ya Darrü ya müzillü ya müzillü inneke nealemü enne filan bin filane yestehikül teadyibi .. sonra bu nushayı cizin ve suya atın

en son suya bakın.. ön hazırlıkta ayna odanın 2 tarafında olmalıdır mumlar çapraz durmalıdır tütsü sizi sakinleştirir karton aynaların yanında durmalıdır bozuk para suyun içine atılmalıdır. en son
bu muskayı elinize alın 1 saat içinde baya korkacaksınız
bakınız tekrar söylüyorum çagırması daha kolay gibidir ama göndermesi çok zordur
cinler çok hızlı hareket eden varlıklardır bunu da unutmayın.
Ahahaha :D
Denemeden önce videoya çekmeyi unutmayın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık