Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[+18] God of War 3 en Acımasız Ölüm?

Yani orası öyle ama reyizi de rahat bırakmak lazım artık. Daha ne yapsın adam? :(

Bir ara mısır tanrıları işin içine girecek deniliyordu ama bakalım artık.
O psikopatlıkta, o karizmada başka bir karakter gelirse, bekleriz. Sen de haklısın. Adama gelen vurdu giden vurdu. Gow3'de katliam yaptı ama, içim ferahlamisti.

Poseidon en fena olanıydı.

Yeni Gow gelecek zaten ama Kratos olmaz gibi duruyor.
Ya ben iyice araştırdım santa Monica yaptıkları oyunun gow olmayacağını ve bu yeni oyunun hazırlığı için 150 kişilik bi ekip oluşturmuş ve dünyaca ünlü yazarları da kadrosuna dahil etmiş oyun için.
Ayrıca arkadaşın da dediği gibi kratos'suz gow'u neyleyim ben

kör topal

Bence en son sahneyi de kendisini öldürdüğü sahneyi de koyman gerekirdi en çok üzüldüğüm yer oldu orası umarım yeni serisi çıkar tekrardan santa Monica yeni oyun üzerine çalısıyo duyumları aldım ama inş oyun bu gow dur.
Favori sahnem kafa koparma sahnesi cok iyiydi
Bence yunan mitolojisini bitirdiler ve iskandinav mitolojisine geçicekler. Ki öyle olsa çok güzel olur çünkü inkandinav mitolojisinde çok güçlü elemanlar var su ve ateş devleri var hoşuma giden mitolojidir olmasını isterim. Ondan sonrada mısır mitolojisine geçerler felan düşünsene tüm mitlerdeki tanrıları öldürüyosun teker teker :D. Bence süper olurdu.

Bence yunan mitolojisini bitirdiler ve iskandinav mitolojisine geçicekler. Ki öyle olsa çok güzel olur çünkü inkandinav mitolojisinde çok güçlü elemanlar var su ve ateş devleri var hoşuma giden mitolojidir olmasını isterim. Ondan sonrada mısır mitolojisine geçerler felan düşünsene tüm mitlerdeki tanrıları öldürüyosun teker teker :D. Bence süper olurdu.
Kesinlikle süper olur böyle birşey yapmalarını bende isterim hele ki karakterimiz Kratos olursa Off tadından yenmez ama sinyalleri gow un devamının gelmeyeceğine dair farklı oyun olacak diyolar ama S.Monica ya güveniyorum iyi oyunlar cıkarır gow olmasada gow a benzer cıkarır bakalım yakında haberleri düşer :)

Oyunu misafir evinde bitirmiştim be. Yalnız hades undertated kalmış. 50 kere kalbini söküyorsun, zincire bağlayıp kafasını tavana tavana vuruyorsun falan o da fenaydı. Ama çok zor anket, herküle de yazık demir eldivenlerle laps laps laps vurdu surata surata.

Oyunu misafir evinde bitirmiştim be. Yalnız hades undertated kalmış. 50 kere kalbini söküyorsun, zincire bağlayıp kafasını tavana tavana vuruyorsun falan o da fenaydı. Ama çok zor anket, herküle de yazık demir eldivenlerle laps laps laps vurdu surata surata.
Bi hafta misafirlikte mi kaldınız :) ayrıca en kolayda bile bir gün sürebilir o oyun ki öyle oyunlarda kolayda değil en zor da oynanmalı ki zevki çıksın Başkan

Bi hafta misafirlikte mi kaldınız :) ayrıca en kolayda bile bir gün sürebilir o oyun ki öyle oyunlarda kolayda değil en zor da oynanmalı ki zevki çıksın Başkan
Ya ankaraya gittik, hadesi biraz geçtim sonra geri döndük. Sonraki gittiğimizde hadesten devam edip bitirdim easyde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık