Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir şey olmaz tabi her bölüm birileri kurtarıyor adamı 🤭
Her zamanki gibi tersinden görmene şaşmadım :)
Sen bize 900 yıl önce Joyboy yaşarken devam eden savaşın neden hala devam ettiğini anlat Lütfü fanı ? Yada gel Nika fanı olarak ekibimize katıl 😘
Çünkü henüz luffy doğmamıştı 😘 Nika tipsizinin beceremediğini halledecek aslan parçası.
Sen dur daha işi limon sirkeye döndürmesinin yeterince tadını çıkarmadı Bay Oda. Hızır idi Yunus ididen bile uzun sürecek mevzuyu açıklaması.

Bir şey olmaz tabi her bölüm birileri kurtarıyor adamı 🤭

Sen bize 900 yıl önce Joyboy yaşarken devam eden savaşın neden hala devam ettiğini anlat Lütfü fanı ? Yada gel Nika fanı olarak ekibimize katıl 😘
Reis bu söylediklerine cidden inanıyor musun yoksa trolune mi yazıyorsun? Hani her arc orda burda birinin sırtında taşınan Zoro olmaya başladı.Hani Zoro Luffyi taşırken dünya laf söyleyip şimdi aynı durumda Zoro varken nasıl çelişkiler yaşıyorsun anlamadım :hhh:

Adamın gol diyor ama neyse böyle kabul ettik seni de xD
Nikacı adamsın bir de burun mu kıvıracaktın :artiz:
Reis bu söylediklerine cidden inanıyor musun yoksa trolune mi yazıyorsun? Hani her arc orda burda birinin sırtında taşınan Zoro olmaya başladı.Hani Zoro Luffyi taşırken dünya laf söyleyip şimdi aynı durumda Zoro varken nasıl çelişkiler yaşıyorsun anlamadım :hhh:
Zoroculuk vs hikaye lukurum, Redin esas meselesi luffy'ye sallayabileceği alanlarda bulunmak. Ace fanlığı yüzünden nedense luffy düşmanı oldu çıktı. Neymiş Ace nika olacakmış luffy olmasa. :oops:

Nikacı adamsın bir de burun mu kıvıracaktın :artiz:

Zoroculuk vs hikaye lukurum, Redin esas meselesi luffy'ye sallayabileceği alanlarda bulunmak. Ace fanlığı yüzünden nedense luffy düşmanı oldu çıktı. Neymiş Ace nika olacakmış luffy olmasa. :oops:
Vegapunk: 900 yıl önceki Joyboy savaşı devam ediyor

Luffy fanları: Siz bunlara niye inanıyorsunuz ühühühühü :ühü:

Nasıl olacakmış meyveyi ateşte pişirip yiyince 2 meyve birden yenir diye bilgi mi edinmiş :p
Şanks ace peşlerdi de ona yedirirdi diyordur herhal. Ace'in çok ponçik bir karakter olduğunu falan düşünüyor.

Vegapunk salağını ciddiye alacak değiliz zaten de :D
Joyboy beceremedi ve luffy işi bitirecek. Bunun neresinde takıldın balım olay çok basit.

Savaş hala devam ediyor o zamanki Joyboy yenilmiş gibi görünüyor he detayları belli değil açıklanınca öğrenilir.Savaş devam etmese kehanet için bir mücadele içerisinde bulunmaz zaten bu İm ve kadimler.İnanmayan kimmiş ben görmedim öyle bir mesaj.

Savaş hala devam ediyor o zamanki Joyboy yenilmiş gibi görünüyor he detayları belli değil açıklanınca öğrenilir.Savaş devam etmese kehanet için bir mücadele içerisinde bulunmaz zaten bu İm ve kadimler.İnanmayan kimmiş ben görmedim öyle bir mesaj.
Luffy aslında yok, bin yıl önceki kişi hala savaşıyor diye bir şey uydurmaya çalışıyor Redi ya derdi o :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık