Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümden ziyade şu anda Yamato'nun olduğu kapak hikayesini daha çok merak ediyorum. Udon'a gittiği zaman King'in ne yapacağını merak ediyorum? Aralarında bir kapışma yaşanır mı acaba Oden ile Ashura arasında olduğu gibi? King, bütün hayatı boyunca Joyboy'u beklemiş biri. Luffy'nin, Joyboy olduğunu öğrendikten sonra acaba tutumu ne olacak? Oden'in Akazaya Samuraylarını adam edip Wano'nun koruyucusu yaptığı gibi Yamato da Canavar Korsanları'nı, Momonosuke'nin emri altına alabilir mi?

Bunun yanında Karasakal'ın, Wano'ya saldırısını da göreceğiz. Bu kapak hikâyesi çok iyi yerlere doğru gidiyor.

Geçmişe götürmesini bekliyorduk.Bu bölümde yapacak gibi.Zaten bizim koca devi gösterdi artık sahne onun şimdilik.

Yakında dev robot, luffynin bir türlü devasa hakili yumruklarını işletmedegi goresilerin içinden gececek.. Robot severiz

Bölümden ziyade şu anda Yamato'nun olduğu kapak hikayesini daha çok merak ediyorum. Udon'a gittiği zaman King'in ne yapacağını merak ediyorum? Aralarında bir kapışma yaşanır mı acaba Oden ile Ashura arasında olduğu gibi? King, bütün hayatı boyunca Joyboy'u beklemiş biri. Luffy'nin, Joyboy olduğunu öğrendikten sonra acaba tutumu ne olacak? Oden'in Akazaya Samuraylarını adam edip Wano'nun koruyucusu yaptığı gibi Yamato da Canavar Korsanları'nı, Momonosuke'nin emri altına alabilir mi?

Bunun yanında Karasakal'ın, Wano'ya saldırısını da göreceğiz. Bu kapak hikâyesi çok iyi yerlere doğru gidiyor.
Canavar korsanlarını ryokugyu paketleyip götürmemişmiydi? Pakeytleyip orda mı bırakmıştı?

Luffy gene birilerini ok gibi fırlatma hayali kuruyor demişler. Yalnız bir kadim bir amirali ezip zil yapan adam gerçektende isterse tutup çekerek bir kadimi da ok yapabilir. Bu plan işler mi acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık