Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115: Kıta Parçaları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 100 63.7%
  • Orta

Kullanılan: 36 22.9%
  • Kötü

Kullanılan: 21 13.4%

• Kullanılan toplam oy
    157
Maalesef serinin temeli şeytan meyvesi olduğu için savaş Nika'nın savaşı çıkacaktır. Joy Boy zamanındaki savaşın da Nika meyvesinden ötürü çıkmış olması muhtemel. İmu'nun 5 yaverinin yokai meyvesine sahip olması bunu düşündürüyor. Joy Boy'un hikayesinden daha eski bir hikaye daha çıkabilir. Joy Boy yapamadı ama Luffy yaptı diyerek başrolün karizması kurtarılabilir. o_O
Meyvelerin kökenini öğrenmek lazım.

Nika,Antik Krallığın kurucusu olabilir bence. Joy Boy da onu kurtarmaya çalışan kişiydi. Lütfü 2.sefer kuracak olan kişi.

Öğrenirsin merak etme gerçi sen o bölüm de bizim dediğimiz çıktı diyebilirsin.

Baksana şu bölüme bakıp işler istediğimiz gibi falan diyorsunuz :hhh:

ama hakkını vermem lazım trollediğini düşünüyorum iyi oluyor xD
Şu an savaş Joy Boy'un savaşı ve ikisi ayrı figürler çıktı. Bunları size açıkladığımız bölüm yorumları duruyor.

Dünya Hükümeti ile savaşı olan Joy Boy. Ve onun meyvesi diye bu meyve önemli Hükümet için. Şu anki hikayede durum buna evrildi.

Şu an savaş Joy Boy'un savaşı ve ikisi ayrı figürler çıktı. Bunları size açıkladığımız bölüm yorumları duruyor.

Dünya Hükümeti ile savaşı olan Joy Boy. Ve onun meyvesi diye bu meyve önemli Hükümet için. Şu anki hikayede durum buna evrildi.
Joyboy ölmedi mi ne savaşı ne joyboyu ? Niye joyboy hani ne alaka, karakter benzerliği mi diyorsun 🤭

Hani Luffy de öyleymiş karakteri aynen joyboy gibiymiş özgürlük ve gülümseme götürüyormuş falan yani haa şimdi anladım xD

Nika,Antik Krallığın kurucusu olabilir bence. Joy Boy da onu kurtarmaya çalışan kişiydi. Lütfü 2.sefer kuracak olan kişi.
Ben şahsen lütfünün antik krallık gibi bir krallık kuracağını düşünmüyorum. Sadece dünya hükümetinin ağır topları ortadan kalkacağından her krallık bağımsızlığını kazanır. Hatta içinde fuji gibi düzgün denizcilerin bulunduğu birleşik bir donanma kurulabilir tekrardan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık