Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115: Kıta Parçaları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 100 63.7%
  • Orta

Kullanılan: 36 22.9%
  • Kötü

Kullanılan: 21 13.4%

• Kullanılan toplam oy
    157
başıma bir şey gelmeyecekse eğer vegapunk'ın yaptığı açıklamaları ilgiyle takip ediyorum.
hem halkı galeyana getirecek açıklamalar yapıp insanların hükumete olan güvenini sarsarak kaos tohumları ekti hem boş yüzyıldan ve joy boy'dan bahsederek resmi tarih anlatısının yalan dolan olduğunu söyledi hem de one piece evreninde büyük kara parçalarının olmayışının nedenini açıkladı.

imu'nun varlığından vegapunk'ın da haberdar olmadığı düşünüyorum ve bu yüzden de imu'ya dair bir açıklama duymayacağız bence vegapunk'tan ama adalarda oluşan manyetik dalgaların sebebini ve antik silahlara dair daha fazla bilgiyi bizimle paylaşırsa eğer tüm aptallıklarına rağmen ben bu çakma einstein'dan razı olurum.

başıma bir şey gelmeyecekse eğer vegapunk'ın yaptığı açıklamaları ilgiyle takip ediyorum.
hem halkı galeyana getirecek açıklamalar yapıp insanların hükumete olan güvenini sarsarak kaos tohumları ekti hem boş yüzyıldan ve joy boy'dan bahsederek resmi tarih anlatısının yalan dolan olduğunu söyledi hem de one piece evreninde büyük kara parçalarının olmayışının nedenini açıkladı.

imu'nun varlığından vegapunk'ın da haberdar olmadığı düşünüyorum ve bu yüzden de imu'ya dair bir açıklama duymayacağız bence vegapunk'tan ama adalarda oluşan manyetik dalgaların sebebini ve antik silahlara dair daha fazla bilgiyi bizimle paylaşırsa eğer tüm aptallıklarına rağmen ben bu çakma einstein'dan razı olurum.
knk başına hiçbirşey gelmeyecek merak etme :sapkali: çünkü olması gereken şekilde yazıyor oda. Sadece yavaş yazıyor. Aralarda olunca çekilmez oluyor. Biz okuyucular tayfa sayesinde bu anlatılanları zaten öğrenmiştik. Fakat hikayedeki diğer karakterler bilmiyor. OP'u diğer manga serilerinden ayıran en büyük özelliği evreninin güzel inşa etmesi ve işlemesi. Bu özellikle bizim gibi güncelden takip edenler için baya bir sıkıcı bir durum orası ayrı. Eğer ki bu sahneleri görmeseydik ve ileride no-name karakterler bu olayları zaten bilseydi ne robin'in ne de poneglyp peşinde koşan büyük korsanların bir anlamı kalacaktı. ne de "kayıp yüzyıl" gizeminin önemi.

Bu sahneler hikaye için önemli çünkü artık insanlar kendi hükümetleri hakkında gerçekleri öğrenecekler. Peki ne olacak? Seride 1000+ bölümdür beklediğimiz, korsanlar ve hükümet ile birlikte 3.bir güç olarak gördüğümüz devrimciler artık harekete geçebilecek. çünkü artık halklar daha bilinçli ve zaten ipek ipliğine bağlılardı (kölelik, zulüm, vergiler vs. vs.) Bu zamana kadar devrimciler hep halkı bilinçlendirmeye çalışıyordu bu konuda. Direk hükümete saldıramazlardı, çünkü direk bir saldırı yapmak hükümetin işine gelir. Sebebi halk zaten onları kötü adamlar olarak, terörist olarak görüyor. bu olaylardan sonra halkın devrimcilere bakış açısı da değişecektir ve bunun bir hükümet algısı olduğunu anlayacaklardır.

Velhasıl-kelam haklısın kanka 😁

Oda, Gege Akutami'nin Gojo'dan nefret ettiği gibi Kid'den nefret ediyor. Bu bölümle beraber bunu anladık. Ve zamanında edit yapmıştım Kid için... ama hasımlarını eksik yapmışım. Oda gibi bir yazar var bir kere. Neyse Yiğidimize attığım videoyu raftan çıkarayım da. Yine efkarlanalım Kid sevenler olarak...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık