Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu devlerin 200 yıl kadar ömrü vardı değil mi ? O zaman joyboy şu anki devlerin 4-5 nesil öncesinde hayattaydı.Hayrudinin dedesinin dedesi joyboy çıkarsa şaşmayın.
300 civarında ömürleri var diye aklımda kalmış. Normal insanlardan 3 kat fazla yaşıyorlardı. Çok uzaktan değil bir iki nesil öteden anlatılan gerçek hikayeleri duymak istiyoruz artık. Duy sesimizi oda!

Sayı çıksa iyi olacak yoksa burada kan gövdeyi götürecek :oleyo2::respect:

Agalar sakin olun hobi olarak okuduğumuz takip ettiğimiz birşey bu neyin fanatikliği veya savunuculuğu ya da vb. hallere giriyorsunuz herkesin fikri aynı olmak zorunda değil.

Bakın keyfinize okuyun eğlenin takılmayın birbirinize çok mesafeyi iyi koruyun. Herkes de şaka kaldıracak diye bir kaide de yok tabi ki...
Katılıyorum ama bu forum yeni insanlara biraz kapalı. Hep birbirini tanıyan insanlar birbiriyle yazışıyor. Bazen ben bazen yeni isimler görüşümüzü yazınca saçma bulurlarsa “saçma” “sen bir daha yazma” gibi saçma şeyler söylüyorlar. Bir iki kere bana da denk geldi. Bu yetkiyi kim veriyor bilmiyorum ama bunun söylenmesi az da olsa insanda şevk kırıyor ve üzüyor.

Yok reyiz.:D Sadece şimdiden bilelim ne diyeceğini.:D
Soyadının bir önemi yok. Soyadı istediği gibi değiştiriliyor. Olayı belirleyen kan bağın var mı yok mu. Zoro büyük büyük dedesinin kopyası gibi duruyor.:D Soyadı diyor yav.:D
@RedTeroR 'e göre Ace Roger'ın soyundan değil. Sonuçta soyadı Portgas.:D
50 tane etiket atıyorsun.
Sakin ol yav :hhh:

Katılıyorum ama bu forum yeni insanlara biraz kapalı. Hep birbirini tanıyan insanlar birbiriyle yazışıyor. Bazen ben bazen yeni isimler görüşümüzü yazınca saçma bulurlarsa “saçma” “sen bir daha yazma” gibi saçma şeyler söylüyorlar. Bir iki kere bana da denk geldi. Bu yetkiyi kim veriyor bilmiyorum ama bunun söylenmesi az da olsa insanda şevk kırıyor ve üzüyor.
Ban sebebi bence bu.

Şaka maka silahlanma hakisi konusunda Warcury serinin zirve ismi çıktı.

Anlamadığım nokta Warcury silahlanma hakisi kullanarak neden Luffy’e adam gibi bir saldırı yapmıyor? Ya da yapamıyor mu?

Silahlanma hakisini Warcury sadece savunmada kullanıyor gibi. Saldırılarında bence kullanamıyor.

Luffy G4 de ağrıyan eli için bir çözüm bulamaz... ama Nika abim kendi formunda o ağrıyan ele ve aşılamayan engele çözüm çok rahat bulur. En kötü kendine özel bir eldiven falan yapar. Yani kısacası Nika abisi olduğu sürece Luffy'nin sırtı yere gelmez. Ölüyü diriltir Nika abim benim... kskskkssk

Luffy G4 de ağrıyan eli için bir çözüm bulamaz... ama Nika abim kendi formunda o ağrıyan ele ve aşılamayan engele çözüm çok rahat bulur. En kötü kendine özel bir eldiven falan yapar. Yani kısacası Nika abisi olduğu sürece Luffy'nin sırtı yere gelmez. Ölüyü diriltir Nika abim benim... kskskkssk
Kizaru'nun lazerini yutup disko topuna döndüğünde de ağrıyor diyordu, Alpamış'ın bakın Nika'nın bir yerleri ağrıyor patladınız demesi çok komik ama karakteri ne kadar yücelttiğinin farkına bile varmıyor xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık