Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof hapisten çıktığında Dofun uyanış dediğinin aslında G4te de siyah atkı olması gibi gerçek uyanis olmadığı ve meyvesinin isminin aslında Ito Ito no mi model : Dikiş Tanrısı Singer olduğu ortaya çıkarsa o dediğin olur ancak, şimdilik kontrol Dof reyizde :)
Bir hareketle gökten kafes açıyor reyiz.:D Ol diyince oluyor diyorum. Konuyla alakası yok söylediğinin.:D

Soyadının bir önemi yok. Soyadı istediği gibi değiştiriliyor. Olayı belirleyen kan bağın var mı yok mu. Zoro büyük büyük dedesinin kopyası gibi duruyor.:D Soyadı diyor yav.:D
Çok ilginç adamsın @Alpamis , Luffy'nin baba belli dede belli yetmemiş soyu D. oda yetmemiş Tanrı meyvesi yemiş oda yetmemiş Joyboyla aynı arzuları güdüyor, bunlar varken , aaa Zoro 900 yıl önceki dedesinin kopyası diyorsun üste çıkmaya çalışıyorsun. Senle @RedTeroR atışmaları Yusuf Halaçoğlu(Red) vs Sevan Nişanyan(Alpa) gibi...

Çok ilginç adamsın @Alpamis , Luffy'nin baba belli dede belli yetmemiş soyu D. oda yetmemiş Tanrı meyvesi yemiş oda yetmemiş Joyboyla aynı arzuları güdüyor, bunlar varken , aaa Zoro 900 yıl önceki dedesinin kopyası diyorsun üste çıkmaya çalışıyorsun. Senle @RedTeroR atışmaları Yusuf Halaçoğlu(Red) vs Sevan Nişanyan(Alpa) gibi...
Luffy için eleştirdikleri her şey Zoro'nun başına geliyor. Tanrı adına sahip kılıcı var. Tanrı meyvesi diyorsun adı Tanrı'ya ait olduğu için. Bu da Tanrı kılıcı o zaman. Ben burada mantıkları ele alıyorum. Niye bu meyve Tanrı diye kabul ediliyor? Öyle bir argüman sunuyorsan sistemin olacak. Ben bu sistem içinde karşılık veriyorum. Sen de demek ki bunları göz ardı ediyorsun.

D adının da açıklanmasını bekliyorum. Yetmemiş soyu D diyon. Saul'un soyu da D. Law da D. Ekstra özellik görmedik adamlarda.

Gorosei adadaki bütün herkesi yoketmek istiyormuş. Bu denizciler de dahil demek. Kizaru denizcileri kurtarır şimdiden not alın. @sensey @artyomdh @Tyr @Defterdar
Kizaru ancak miyavlar, hiçbir şey yapamaz ve emre karşı gelemez. Kizaru, Garp gibi bir karakter yapısına sahip değil. Garp olsa kesin karşı saldırı durumu olabilir derdim veya Kizaru olsa bir umut söylerdim ama Akainu ve Kizaru için diyemiyorum. Bu iki adamı direk görev adamı olarak görüyorum. Görevi ver ve arkana yaslan, yapacaklarına emin olabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık