Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo-Crocodile-Moria. Bunların arasında güç olarak öyle aman aman fark yoktur diye düşünüyorum. Güç sıralaması da o şekilde gider. Teach öncesi Shichibukailer Mihawkı saymazsak birbirine yakındır.

Croconun seviyesini daha önce ŞU KONUDA anlattık.

Biri GLnin başında krallık yıkmak için plan yapıyor, diğeri NWde 10 yil once krallık yıkmış Kral olarak hukum sürüyor, üstüne yeraltı dünyasını yönetiyor, tüm dünyada savas çıkarıyor

Güç unsurlarının tamamında daha güçlü Dof, 3 tür haki, kimsede gösterilmemiş bir meyve kontrolü, üstüne uyanış,

O konuda Croconun kaç darbede nasıl yenildiği kabak gibi ortada. 2 yıl sonraki ödül artışı enflasyon ve döviz kurundaki artışla alakalı :)

Aksini düşünen varsa croco hiçbir iş yapmadan 80 milyondan 2 milyar odulle donuyorsa, Dof nasil doner orantilasin, Garling ve şövalyeler bile Dofun adamı çıkar, hepsi benim planimdi der Dof reyiz, Aizenin mühürlü şekilde koltukta otururken Juha Bachi manipüle etmesi gibi Magellanla oyun oynuyor Dof reyiz :) @Millennium Wizard
Reis zamanında WB ile husumetli olmadan evvel Croconun bir şekli vardı.
Şu seviye takılıyordu ama WB moralini bozdu.

Croconun seviyesini daha önce ŞU KONUDA anlattık.

Biri GLnin başında krallık yıkmak için plan yapıyor, diğeri NWde 10 yil once krallık yıkmış Kral olarak hukum sürüyor, üstüne yeraltı dünyasını yönetiyor, tüm dünyada savas çıkarıyor

Güç unsurlarının tamamında daha güçlü Dof, 3 tür haki, kimsede gösterilmemiş bir meyve kontrolü, üstüne uyanış,

O konuda Croconun kaç darbede nasıl yenildiği kabak gibi ortada. 2 yıl sonraki ödül artışı enflasyon ve döviz kurundaki artışla alakalı :)

Aksini düşünen varsa croco hiçbir iş yapmadan 80 milyondan 2 milyar odulle donuyorsa, Dof nasil doner orantilasin, Garling ve şövalyeler bile Dofun adamı çıkar, hepsi benim planimdi der Dof reyiz, Aizenin mühürlü şekilde koltukta otururken Juha Bachi manipüle etmesi gibi Magellanla oyun oynuyor Dof reyiz :) @Millennium Wizard
Crocodile seriyi uzatma kararı aldığı için sonradan güçlendirilmiş bir adam atlama öncesi görülen karakterler de belli ölçüde güç bosstu aldı. Ama ben Dofun inanılmaz uçuk bir güç artışı alacağını sanmıyorum G4ün net altındaydı sonuçta.. Crocodile güncellemeyi ödülle almadı.. ben çok söyledim Kuzan'ı kanatan Jozu'dan o omuzu yiyip hemen karşılık verecek şekilde pozisyon alıyorsan sen zaten Komutan seviyesi bir adamsındır. Alabastada gördüğümüz Croc'un komutan etmesi imkansızdı... Lordların ödüller baya yüksek çıkıyor. Hem konumu hem gücüyle Dofun hakkı da 2dir. Ama ne Croc ne de Doflamingo, Marco ve King'ten güçlü değildir. Ödülleri yüksek olsa da hikaye...

Kid Croco gibi imaj çiziyor o konuda. Yani potansiyeli Doflamingo'yu gösteriyor ama aksiyonu Croco gibi. Üstte olması gereken Kid ama gücünü daha iyi kullanan nedense Law.
Az önce sırf Kral hakiden Dofu üste koymuştun.. şimdi böyle diyorsun :) e aksiyon olarak bakarsak Crocodile, şuan imparator tayfasında 2 Milyara yakın ödülle duruyor. Doflamingo'ysa G4 Luffyden dayak yiyip mapushanede gazete okuyarak hayat geçiriyor sanki aksiyon olarak Crocodile daha önde gibi ne dersin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık