Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün en şaşırtıcı ve en büyük olayı Smoothie'nin çizilmesi.. Oda var olduğunun bilincinde.. hafızasında.. güzel.

Croco hücresinde geziniyordu ama Doflamingo komple zincire vurulu tutuluyor. Tehlikenin farkındalar. Aradaki güç farkı net belli oluyor.
Bunun güç farkıyla alakası yok Magellana bağırıyordu zaten beni koru hüüüğğğ diye Magellanda gelmiş. Doflamingo bildiği bilgiler dahilinde Crocodile'dan çok daha tehlikeli bir herif. Yoksa Croc'un çok çok üstünde bir gücü olduğunu sanmıyorum. Hiçbir zaman öyle lanse edilmedi açıkçası

Aynen Reis, Nika'nın da canı yanmış falan, nasıl canı yanar bütük patladık bu kısmı atlamanı hoş karşılamıyorum xD
Patladınız tabi. Geçenki bölümlerde Red Roc vurup canı yanınca G5'siz çöp dediniz. Çünkü eli yandığı için. Ben size Satürn ile Mercury aynı olmayabilir dedim. G5'in de eli zonkluyor şimdi. G5'i girince her istediği olacak gibi yorum yapan sizdiniz. Patladınız yine.

Bunun güç farkıyla alakası yok Magellana bağırıyordu zaten beni koru hüüüğğğ diye Magellanda gelmiş. Doflamingo bildiği bilgiler dahilinde Crocodile'dan çok daha tehlikeli bir herif. Yoksa Croc'un çok çok üstünde bir gücü olduğunu sanmıyorum. Hiçbir zaman öyle lanse edilmedi açıkçası
Doflamingo'yu bildiği bilgilerden ötürü tehdit görüp öldürebilecek tek güç yine onu oraya tıkanlar. Magellan öyle mahkum talimatıyla hareket ediyorsa var haline. Hem meyve yeteneği hem de haki konusunda Crocodan güçlü olduğunu düşünen epey kişi var. Ha tabi bu düşünceye sahip insan sayısı bunu doğrulamaz, insanlar çeşitli sebeplerle böyle düşünüyor olabilir ama Doflamingo'yu daha yukarıda görmek için en güçlü sebep kral haki sahibi olması.

lufffy kardeşim yumrukların iş yapmıyor işte ne diye zorluyorsun bırak kontrolü abin Nika’ya tokatlasın bunları

Vegapunk un güneşin enerjisi diye bahsettiği hidrojen bombası sanırım. Güneş'te meydana gelen çekirdek tepkimeleri sırasında hidrojen helyuma dönüşür ve bu sırada bir miktar enerji üretilir.

Doflamingo'yu bildiği bilgilerden ötürü tehdit görüp öldürebilecek tek güç yine onu oraya tıkanlar. Magellan öyle mahkum talimatıyla hareket ediyorsa var haline. Hem meyve yeteneği hem de haki konusunda Crocodan güçlü olduğunu düşünen epey kişi var. Ha tabi bu düşünceye sahip insan sayısı bunu doğrulamaz, insanlar çeşitli sebeplerle böyle düşünüyor olabilir ama Doflamingo'yu daha yukarıda görmek için en güçlü sebep kral haki sahibi olması.

Croconun seviyesini daha önce ŞU KONUDA anlattık.

Biri GLnin başında krallık yıkmak için plan yapıyor, diğeri NWde 10 yil once krallık yıkmış Kral olarak hukum sürüyor, üstüne yeraltı dünyasını yönetiyor, tüm dünyada savas çıkarıyor

Güç unsurlarının tamamında daha güçlü Dof, 3 tür haki, kimsede gösterilmemiş bir meyve kontrolü, üstüne uyanış,

O konuda Croconun kaç darbede nasıl yenildiği kabak gibi ortada. 2 yıl sonraki ödül artışı enflasyon ve döviz kurundaki artışla alakalı :)

Aksini düşünen varsa croco hiçbir iş yapmadan 80 milyondan 2 milyar odulle donuyorsa, Dof nasil doner orantilasin, Garling ve şövalyeler bile Dofun adamı çıkar, hepsi benim planimdi der Dof reyiz, Aizenin mühürlü şekilde koltukta otururken Juha Bachi manipüle etmesi gibi Magellanla oyun oynuyor Dof reyiz :) @Millennium Wizard

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık