Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorun aslında takım tutar gibi karakter tutmak. Biz o evrende yaşamıyoruz sonuçta olaylara dışarıdan bakabiliyoruz. Akainu ve Sabo'yu farklı açılardan dolayı sevebilir insan. Sabo'nun ideolojisini sever Akainu'nun da sert tavrını sever mesela.
Farklı açılardan sevmesine bir şey demiyorum zaten.Yoksa bende sadece iyi karakterleri seven biri değilim.Kaido severim Teach severim op dışında Sukuna severim Estarossa severim vs vs.Ama ben gidipte bu adamlar çok adaletli şerefli diye övmüyorum neden çünkü hepsi şerefsiz.Ama seviyorum çünkü ya karizmalarından dolayı ya tasarımlarından dolayı ya da güçlerinden dolayı.Bunda bi sıkıntı yok zaten.Bak zaten kendin de söylemişsin Akainu ve Sabo’yu farklı açılardan sevebilir insan.Benim ona lafım yok zaten benim itirazım ikisinide aynı yönden aynı açıdan savunmak.Bana yanlış gelen o

Luffy nin hayali hadi dünyayı kurtarmakta Teach neyin peşinde merak ediyorum...

Bir korsan dünyayı asla fethedemez etse bile kısa ömürlü olur... Çünkü bir temeli yok.
Dünya hükümeti bile komplike bir sistemin parçası..Bu sayede zaten dünyayı uyutmuş ve kandırmışlar .

Teach sadece zenginlik ve şöhret peşinde sanırım. Gerçek bir korsanı temsil ediyor.

Luffy nin hayali hadi dünyayı kurtarmakta Teach neyin peşinde merak ediyorum...

Bir korsan dünyayı asla fethedemez etse bile kısa ömürlü olur... Çünkü bir temeli yok.
Dünya hükümeti bile komplike bir sistemin parçası..Bu sayede zaten dünyayı uyutmuş ve kandırmışlar .

Teach sadece zenginlik ve şöhret peşinde sanırım. Gerçek bir korsanı temsil ediyor.
Rocks ile aynı gibi dünyanın kralı olmak

Valla en son ciddi ciddi Sakazuki'nin kendi adamlarını öldürmesini doğru bulanlar vardı ama evet geneleme yapmak pek doğru olmaz.
Savaştan kaçmanın cezası ölüm olduğu için çok yanlış denilemez. Etik gözükmese de kanunlara karşı bir şey yapmadı. İlla öldürmesine gerek yoktu tabi ama Sakazuki'de böyle bir adam. Eleştiriye açık bir hareket diyebilirim en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık