Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla ben soy olarak Ryuma soyundan geldiğinden bahsediyorum hani sen onu yok diyorsun soy faktöründen güç faktöründen bahsediyoruz ya babası şurda doğmuş burda doğmuş ne fark edicek ki zaten hakim değilim nerede doğduklarına.Sen Ryuma soyundan geldiğine bile katılmıyorsun ordan kimse gömmesin diye :hhh:
Geçen Luffy'nin silüet Jiy Biy ile aynı çıkacak diye bir şeyler diyordu. Oradan ya akrabalık bağı kuracak ya da reenkarnasyon muhabbetine doğru yol yapıyordu.

Ama Ryuma Zoro tioa tip aynı diyince Atatürk'e benzeyen kişilerin örneklerini veriyor. Ve herkese Cengizhan'ın torunu diyor.:D

Valla ben soy olarak Ryuma soyundan geldiğinden bahsediyorum hani sen onu yok diyorsun soy faktöründen güç faktöründen bahsediyoruz ya babası şurda doğmuş burda doğmuş ne fark edicek ki zaten hakim değilim nerede doğduklarına.Sen Ryuma soyundan geldiğine bile katılmıyorsun ordan kimse gömmesin diye :hhh:
Ryuma'nın soyu = Shimotsuki

Sen babası dragon, dedesi garp olan aileye güçlü dediğimiz için tetikleniyorsun. Sonra lafı sağa sola çevirip ama Zoro şöyle böyle diyorsun.
Zoro'nun babası doğu mavideki üç beş çapulcuya ölmüş dediğimizde de ama büyük büyük büyük büyük büyük büyük büyük büyük büyük ..... dedesi güçlüydü diye cevap yazıyorsun.

Bırak bu işleri artık Monkey ailesini istediğimiz gibi yerer, istediğimiz gibi överiz. Neyin sınırını çiziyorsun kendi kendine :oleyo2:

Geçen Luffy'nin silüet Jiy Biy ile aynı çıkacak diye bir şeyler diyordu. Oradan ya akrabalık bağı kuracak ya da reenkarnasyon muhabbetine doğru yol yapıyordu.

Ama Ryuma Zoro tioa tip aynı diyince Atatürk'e benzeyen kişilerin örneklerini veriyor. Ve herkese Cengizhan'ın torunu diyor.:D
Öyle bir şey demedim.

İyice iftiraya başladınız ha laksdasjdlaşskjd

@William cutting fazla mı yükleniyoruz acaba xD

Adam Ryuma soyundan geldiğini kabul etmiyor daha ötesi var mı ya ahahshdhdfj

@Alpamis @RedTeroR @William cutting

Oğlan dayıya kız halaya çeker. Zoro'nun genler ana tarafından.
Zoro'nun güçlü olmasında Ryuma'nın da etkisi vardır zaten. Lebron'un oğlu da iyi basketbolcu olacak gibi gözüküyor mesela, etkisi yok mu diyeceğiz? Fakat @RedTeroR 'un dediği şey, Zoro'nun soylu olmaması. Zoro soylu falan değil,bas baya köylü diyor. Bunda da haklı. Hem kaç kuşak geçmiş, hem de babadan East Blue köylüsü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık