Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bu Joy Boy herkes yetenek düşlerken her şeyi yapabilecek absürt bir gücüm olsun mu dedi? Bunun üzerine mi Nika meyvesi var oldu? Belki Joy Boy lakaptır, Nika gerçek adıydı.

Eğer denize ilk açılan kişiyse diğer kralliklari da birbiriyle irtibatlarını da ilk sağlayan kişidir.

Ben de onu diyorum. Devleşebiliyor diye şapkası dev olmaz. Bugüne kadar o şapkanın nika'ya ait olduğunu netleştiren bişey yoktu.

O şapka başka bi dev varlığın olabilirdi. Joy boy dev çıkabilirdi. Joyboy normal insanken nika tanrısı dev ise o zaman şapka tanrının şapkası. Meyve kullanıcısının değil.

Bu olay hikayeyi kayıp yüzyıldan da eskiye götürür.
Ben hikayenin nereye gidebileceğini bilmiyorum ama beklenti dahilinde olan şeylerden bahsediyorum.Dev bir hasır şapka gördük bunun Joy Boy'a ait olabileceğini kendisinin dev olabileceğini bahsettik.Seride bir kurtarıcı beklentisi olduğunu ve bunun çooook eski bölümlere dayandığını sonrasında bir kehanetin olduğunun ortaya çıktığını ama bazı arkadaşların sanki bunu ilk defa görüyormuş gibi yazmalarına şaşırdığımı belirttim.

Şimdi bu Joy Boy herkes yetenek düşlerken her şeyi yapabilecek absürt bir gücüm olsun mu dedi? Bunun üzerine mi Nika meyvesi var oldu? Belki Joy Boy lakaptır, Nika gerçek adıydı.

Eğer denize ilk açılan kişiyse diğer kralliklari da birbiriyle irtibatlarını da ilk sağlayan kişidir.

2 bölüm önce animede Vegapunk "bizim evrenimiz başka bir evrenin hayal ettiği /arzuladığı şeylerin gerçeğini yaşıyor "diye bir laf dedi. Şeytan meyveleri bu şekilde var oldu demişti.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık