Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni yıla girdiğimizden beri 10 bölüm çıkmış, normal düzende verseydi araları 15 bölüm çıkmalıydı . Haftalık eskisi gibi olsa 20 bölüm olurdu elimizde. Yılın neredeyse yarısına geliyoruz ve haftaya çıkacak bölümden sonra bir hafta daha ara verecek, yani yılın yarısına vardığımızda 12 bölüm çıkarmış olacak. Sözde 2-3 seneye bitirecekti Oda ama senede 24 bölümle yani oda en iyi ihtimal 24 bölüm eder, tekrar büyük aralar verirse zor ömür yetmez harbiden..

Yeni yıla girdiğimizden beri 10 bölüm çıkmış, normal düzende verseydi araları 15 bölüm çıkmalıydı . Haftalık eskisi gibi olsa 20 bölüm olurdu elimizde. Yılın neredeyse yarısına geliyoruz ve haftaya çıkacak bölümden sonra bir hafta daha ara verecek, yani yılın yarısına vardığımızda 12 bölüm çıkarmış olacak. Sözde 2-3 seneye bitirecekti Oda ama senede 24 bölümle yani oda en iyi ihtimal 24 bölüm eder, tekrar büyük aralar verirse zor ömür yetmez harbiden..
Seneler önce bile 2-3-5 senede biteceğini inananlara satılık köprüm vardı onu sattım.Şimdi elimde 2 tane daha var hala inananlar için.

Ana ekranda “ Yeni bölüm 9 mayısta gelecek” yazısını gördüm fakat spoiler erken gelmiş. Değişiklik yok değil mi ? Haftaya bölüm sonra arasız da devam edecek insallah. Yetişemiyoruz artık :oleyo2:

Bölüme adını veren İcarus'un kanatları:

Kanatlar, İcarus'un babası tarafından hapsedildikleri kuleden kaçmak için balmumu ve kuleye gelen kuşların kanatlarından yapılmış. Babası; Icarus'a uçarken güneşe yaklaşmamasını yoksa balmumunun eriyeceğini aynı zamanda da denize yakın uçup kanatların nemlenmesini engellemesi gerektiğini söyler. İcarus uçabilme özgürlüğü ile babasını dinlemez ve güneşe fazla yaklaşınca balmumu erir ve Ege Denizi'ne düşerek hayatını kaybeder. Düştüğü söylenen deniz, İkaria Denizi ve oraya yakın olan adanın adı da İkaria Adası olarak kalmıştır.

"Güneşe yakın uçmak" deyiminin buradan çıktığı söyleniyormuş.

Kaynak

5 yil icinde bitircem diyordu. Her hafta ara veriyor. En sonunda sövüp kendimi banlattircam, takibide birakacagim.

çile mi cekiyoruz alt tarafi manga mi okuyoruz belli degil.

Ben şunu anlamıyorum sırf BB vs Shanks veya BB vs Luffy mevzuları 1 -2 sene alır ... Bunun Dragonu var.. Kutsal şovalyeleri var... Akaiunusu var ... Nereye 5 senede bitiriyor yani

Oda;

1997'de One Piece'in 5 yıl içinde biteceğini söylemiş(2002 yapıyor)
2002'de 20 yıl içinde biteceğini söylemiş. (2022 yapıyor)
2014'te 10 yıl içinde biteceğini söylemiş. (2024 yapıyor)
2019'da 5 yıl içinde biteceğini söylemiş. (2024 yapıyor)
2020'de 4-5 yıl kaldığını söylemiş.(2025 yapıyor)

Kaynak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık