Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lisede tarih dersinde hoca "Kilisenin Avrupa'ya etkileri" diye klasik bir sınav yapmıştı. Bir şey bilmediğimden "Kilisenin Avrupa'ya büyük etkileri olmuştur, Avrupa tarihini baştan sona değiştirmiştir..." gibi şeylerle doldurmuştum kağıdı. Aynen o tatta bir bölüm gibi görünüyor

Son düzenleme:
bana
Lisede tarih dersinde hoca "Kilisenin Avrupa'ya etkileri" diye klasik bir sınav yapmıştı. Bir şey bilmediğimden "Kilienin Avrupa'ya büyük etkileri olmuştur, Avrupa tarihini baştan sonra değiştirmiştir..." gibi şeylerler doldurmuştum kağıdı. Aynen o tatta bir bölüm gibi görünüyor
bana daha çok karanlık çağ dönemi gibi geliyor ya dünya hükümetinin yapmaya çalıştığı şey. şimdi o dönemde biraz haklılar. adamlar bilimi yasaklamış güçlü silahların üretimi imkansızlaşmış. bilim gelişti atom bombası gibi çeşitli bombalar füzeler yapıldı. dünya hükümeti diyor ki boş yüzyılı araştırıp ne yapacaksınız. herkes kitle imha silahı mı üretsin diyor. meyvelerin ortaya çıkış şekli bile başlı başına bir büyük sorun sonuçta. bu yüzden karanlık çağa benzetiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık