Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trollük yapanlar hariç olanlar istediği köşede ağlayabilir.Meyvenin verdiği güç-yetenek sadece bir basamak.Meyve uyanışı olmadan zaten Luffy nin hayatını birçok kişi kurtardı.Hala meyve sayesinde hayata döndü diye ağlayanlarda o istedikleri köşede ağlayabilir.Oda uyanışını epic olsun diye o şekilde göstermek istemiş.Bir kişi toksik fan veya hater ise bahane sonsuz.

Bu ana alevi Vega'nın sonsuz enerji için geliştirdiği bir teknoloji. Su tankının içinde kalması muhtemelen ateşi kontrolde tutmak için, suyla temasını kesince luluşya(adını unuttum) krallıktaki gibi salınan enerjiyi yönlendirebiliyorsun. Aslında bir noktada nükleer reaktör gibi. Tuzlu suyla bastırılıyor.

Bu ana alevi Vega'nın sonsuz enerji için geliştirdiği bir teknoloji. Su tankının içinde kalması muhtemelen ateşi kontrolde tutmak için, suyla temasını kesince luluşya(adını unuttum) krallıktaki gibi salınan enerjiyi yönlendirebiliyorsun. Aslında bir noktada nükleer reaktör gibi. Tuzlu suyla bastırılıyor.
Adayı ısıtmak için kurduğu sistem muhtemelen.

Mother Flame harbiden de Lulusia’da kullanılan şeyin kendisi değil, o silahın (muhtemelen antik silah Uranüs) çalıştırılması için gereken enerji kaynağı çıkacak gibi.
Vegapunk arc'ın başında antik robotu çalıştıran yakıtı anlayamadım ve merakım beni o yakıtı araştırmaya itti tarzında bir şeyler demişti. Bence vegapunk o yakıtı veya onun muadili bir şey bulup dediğin gibi uranüsü çalıştıracak enerjiyi elde etti

Yav çiz Kid'i iki makara çevirelim bu Goroseiler sarmadı, gram heyecan yok seride. Kid ve Law ilk defa sonucu belirsiz dövüş verdi seriye.. miss gibi de dövüştü mantıksızlıklara fazla takılmayınca..

Yani su saatten sonra void centuryde ne oldugunun ne onemi var. Zaten wgnin yaptigi hicbir eylemin ahlaki tarafi yok +1 void century yolsuzlugu hikayede insanlarin fikrini degistirecekse akil fikir diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık