Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114: İkarus'un Kanatları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 75 48.1%
  • Orta

Kullanılan: 52 33.3%
  • Kötü

Kullanılan: 29 18.6%

• Kullanılan toplam oy
    156
şu kısım çok riskli ya. Korsan olarak adlandıran neye göre yaptı bunu ? Bizim bildiğimiz gibi yağma yaptığından mı yoksa mangaka nın zorlama evrilttiği ''özgür yağmacılar'' mı ? Gittiği yere eğlence götürmüş malum şebek meyvesinden de özgürlüğü ''kahraman olmak istemiyorum bana et verin ama bu kral kötü indireyim'' de demiş midir ki... Devrim konusunu özgürlük parantezine alan yazar JB ile korsanları aklayacak mı bakalım...

Luffyden tiksiniyorum artık. Bir karakter bu kadar çöp edilemez.
Onca yıl boşuna mı tartıştık şimdi :gamyon:

şu kısım çok riskli ya. Korsan olarak adlandıran neye göre yaptı bunu ? Bizim bildiğimiz gibi yağma yaptığından mı yoksa mangaka nın zorlama evrilttiği ''özgür yağmacılar'' mı ? Gittiği yere eğlence götürmüş malum şebek meyvesinden de özgürlüğü ''kahraman olmak istemiyorum bana et verin ama bu kral kötü indireyim'' de demiş midir ki... Devrim konusunu özgürlük parantezine alan yazar JB ile korsanları aklayacak mı bakalım...
Meyveyi yedikten sonra çıkmışsa korsanlığa, korsanlık bu meyvenin başının altından çıkmıştır diyebilirim gönül rahatlığıyla.

Abi bu adam ryu kullanmıyor mu? Neden sürekli vuruyor ryu denesin ya SODA unuttu herhalde o saldırıyı...

Hikaye yavaştan çözülüyor. Umarım İmu'nun dünyayı sular altında bırakmak için güzel bir sebebi vardır. Şimdiye kadar olan arclardaki bossların hep iyi kötü bir hikayesi vardı. Tamamen masal dünyası gibi saf kötü diyebileceğimiz bir karakter One Piece'de pek görülmüyor.
Ana alev ve harekete geçip zarar görmeyen robotu da düşünürsek bu hikayenin yönü bilim-kurguya kayacak gibi gözüküyor. Parçalar hala dağınık olduğu için bir teori aklıma gelmiyor fakat tüm bu fantazileri SODA bilim adı altına sığdırmaya çalışacak gibi hissediyorum.
Roger'ın bile Raftel'e gitmesine rağmen Joy Boy'a olan hayranlığını düşünerek sadece Nika meyvesiyle yapılacak bir final olacaktır. Luffy uzaya kadar zıplayıp süper saiyan ultra mega infinite elephant gun falan atarak yeryüzünü yeniden şekillendirirse de şaşırmam artık.

O değilde alevi Luffy yiyebilirmi acaba? Fairy Tail den birşeyler çalmadığı kalmıştı onuda yapar.Luffy bu sayede Güneş Tanrısı olmak için son adımı tamamlamış olur.Belki devamlı biten batarya sorunuda çözülür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık