Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114: İkarus'un Kanatları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 74 47.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 33.5%
  • Kötü

Kullanılan: 29 18.7%

• Kullanılan toplam oy
    155
İlk korsan da değil, ilk kez denize açılan kişi. Demek ki deniz diye bir şey yokmuş 900 yıl önce, olsa başka kimsenin denize açılmamış olmasının hiçbir açıklaması yok. İnsanlık ve ve hominid ataları yüz binlerce yıl önce bile kütüklere tutunup denize açılıyordu. Bi deniz varsa meraklı insan canlısı ona açılır, başka yolu yok. Tek açıklama 900 yıl önce denizin olmayışı.

Deniz şeytanı Imu dünyaya ilk kez deniz diye su kütleleri yaymış ve bu suların seviyesi zamanla sürekli artmış, sonunda da bütün dünyayı su altında bırakacakmış peh peh.
Belki 900 yıl önce insanların denize açılması yasaktı ve buna karşı gelen ilk kişi Joy Boy'dur.

Yani benim aklıma bu geldi.

İlk korsan da değil, ilk kez denize açılan kişi. Demek ki deniz diye bir şey yokmuş 900 yıl önce, olsa başka kimsenin denize açılmamış olmasının hiçbir açıklaması yok. İnsanlık ve ve hominid ataları yüz binlerce yıl önce bile kütüklere tutunup denize açılıyordu. Bi deniz varsa meraklı insan canlısı ona açılır, başka yolu yok. Tek açıklama 900 yıl önce denizin olmayışı.

Deniz şeytanı Imu dünyaya ilk kez deniz diye su kütleleri yaymış ve bu suların seviyesi zamanla sürekli artmış, sonunda da bütün dünyayı su altında bırakacakmış peh peh.

Denize açılmış ilk insanlardan birisiydi, diğerleri onun kadar başarılı olamadı demek varken... :( Neyse, Tolkien'la bir tutmaya devam Japon worldbuilding ustasını.

Seri çok sıkıcı bir yere evrildi ya. Kayıp yüzyıl gizemini açığa çıkaracaklar sanmıştım ama yine uzatıyor Oda efendi. Kardeşim anlat artık noldu geçmişte, joyboy kim? Valla şiştim beklemekten ya. Çok kısa sürebilecek egghead arcı don lastiği gibi uzattı adam. Yeter!

Belki 900 yıl önce insanların denize açılması yasaktı ve buna karşı gelen ilk kişi Joy Boy'dur.

Yani benim aklıma bu geldi.
Abi bu hiç mümkün değil ya, asla engel olamazsın o kadar süre. Devasa kıtanın her köşesini kontrol de edemezsin.

Denize açılmış ilk insanlardan birisiydi, diğerleri onun kadar başarılı olamadı demek varken... :( Neyse, Tolkien'la bir tutmaya devam Japon worldbuilding ustasını.
Yok illa uçlarda dolaşacak.

Seri çok sıkıcı bir yere evrildi ya. Kayıp yüzyıl gizemini açığa çıkaracaklar sanmıştım ama yine uzatıyor Oda efendi. Kardeşim anlat artık noldu geçmişte, joyboy kim? Valla şiştim beklemekten ya. Çok kısa sürebilecek egghead arcı don lastiği gibi uzattı adam. Yeter!
Dev olduğuna göre Elbaf arcında açıklayabilir.Orada daha fazla bilgi gelebilir.

O alev birinin iradesi olabilir deniyor. Ace ölünce WB, Roger gibi Ace'in iradesini de taşıyanlar çıkacak, soyunu kurutsanız bile alevini söndüremeyeceksiniz demişti. Meyvesine gönderme olsa da Oda bunu kullanabilir diyorlar. Aynı sayfada sonrasında da One Piece'den bahsediyor.

Bir arkadaş demişti Mother Flame şeytan meyvesi ruhu olabilir diye..

Eğer bu doğruysa seyredin o zaman curcunayı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık