Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis Gorosei ve Kızıl Ejder tiyatrosu her adada geçmiyor. Egghead'de serbest bir Aramaki olacak. Aramaki'ye kara kılıcını çıkarttıracak kadar zorlar Nika tabii. :)
Satürn, bilimadamı zeki güya, hiç akıl yok, diğer 4 bunağı sumonlayacağına Akainu'yu çekse Egghead 10 dakikada temizlenirdi. Bir bunak 10 dakikadır Pxleri kesmekle uğraşıyor, 2 bunak 2 tane dev ve pili bitmiş Luffy'i kovalıyor, Satürn hiç iş yapmıyor, Mars yukarı çıkıp fake yiyor. Bu 4'ünden fazla iş yapardı bence Akainu :)

Ara olması kötü oldu. Shanks mı yoksa Dragon mu gelecek merak ediyorum zira Luffy ablukaya alınmışken yardım gerekiyor.
İkisi de gelmez, Veganın dünyanın sonu geldi, buzullar eriyor açıklamasından sonra rahatlayan Gorusei, bizlik bir şey yokmuş deyip geri dönecek, Buster Call'ı da iptal edecekler, bizimkiler de Vegayı Eggheade defnedip maceraya devam edecekler. :)

Luffy Bonney'e taktik veriyordu bir sahnede meyvesinin nasıl kullanacağıyla alakalı.

Ama Bende anlamadım. Birisi bu bonneyin meyvesini açıklasın
Yaş değiştirebiliyor ve hayal ettiği bir
Senaryoda istediği her şeyi yapabiliyor sanırım
Mesela:
Diyor ki ya nika meyvesini ben yeseydim ve nika oluyor.ben böyle yorumladım.yanlışım varsa düzeltin lüften

Yaş değiştirebiliyor ve hayal ettiği bir
Senaryoda istediği her şeyi yapabiliyor sanırım
Mesela:
Diyor ki ya nika meyvesini ben yeseydim ve nika oluyor.ben böyle yorumladım.yanlışım varsa düzeltin lüften
Aslında bu meyveyle yaşlandırmayı geç, direkt birilerini öldürebilmesi lazım veya doğmadan önceki hallerine çevirip yok edebilmesi lazım. Sınırlandırılmış bir meyve.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık