Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 yasindaki bonney bile gorosei picakliyor sanji vurmus cok mu adamlar hicbir seyi savunmuyor zaten kaido mod on hepsi. Ama agizdan bu kadar kan gelmesini anlamadim. Ulan burnuna vurmuyor ceneden bu kadar kan cikar mi odanin anatomi bilgisi cehennemin yedi kat dibinde ayni olay karnina darbe alan luccide de gecerli herif mideye hasar yedi ama kafasina yemis gibi davrandi
Çeneden kan gelmesi o kadar absürt bir şey değil. Çenesini kırdıysa kan sıçraması gayet doğal.

Biraz yorumlara baktım... Gariban Sanji fanları Sanji'yi övebilecek en ufak durumda gaza gelmekten kendini alamamış. Halbuki ben olsam övdüğüm karakter 2 panel sonra at yemi olmuşken bırakın karakter övmeyi utancımdan kayıplara karışırdım. Bunlar da böyle bir model. Neyse ki 300 bölümde bir böyle bir fırsat ellerine geliyor. Daha sık olsaydı hiç çekilmezdi.

Dış dünya tepkileri her zaman güzel olmustur da, keşke biraz daha adayı gösterdikten sonra bu tepkileri gorseydik.

Biraz yorumlara baktım... Gariban Sanji fanları Sanji'yi övebilecek en ufak durumda gaza gelmekten kendini alamamış. Halbuki ben olsam övdüğüm karakter 2 panel sonra at yemi olmuşken bırakın karakter övmeyi utancımdan kayıplara karışırdım. Bunlar da böyle bir model. Neyse ki 300 bölümde bir böyle bir fırsat ellerine geliyor. Daha sık olsaydı hiç çekilmezdi.
Dracule Mihawk yırtılıyordu az kalsın zor tuttuk ama sen direkt yırtmışsın. Bu kadar zoruna gitmesin milletin sevinci. Hasetliğin de yarıldın resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık