Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
balık adamındaki gemi sırrı belli olacak gibi. bu saatten sonra insanlar düşünsün. arlong ile hordy seviniyordur.

Bölüm güzel ama seriye duyulan heyecan ve beklenti bitmiş.
Bölüm okuyamıyoruz ki. Kaç senedir takip ediyorum bu seriyi ama son zamanda verdiği araları hiç bir zaman vermemişti. Üstüne Oda işi uzattıkça uzatıyor. Bölümler bomboş alakasız geçiyor. Hatta bu araların iyice boku çıkıp hikaye tosbağaya bağlayınca seraphimlerin ve York'un yakalanması, Vegapunk'un kurtarılması olaylarını offscreen geçmişti. Yoksa bu dövüşleri 1 seneye uzatırdı...
Bakın yeminle, water7+ennies lobby gibi serinin en iyi arclarının toplamı 2-3 sene. Ama egghead başlayalı 1yıl 7 ay olmuş... Daha yarısına geldik mi acaba arcın? Yeminle güncel op takip etmek adamı kanser eder. Aot'u aylık takip ederdim. Her bölümünde serinin hikayesi 10 basamak ileri atlardı. 1 ay beklediğime değerdi. Ama one piece de bir ay da anca Oda'nın bölüm sonu boş cliffhangerları ile uğraşıyoruz.

Kayıp yüzyılda Tufan olmuş belli oldu. Nuhun gemisi ironisi gerçek miş aynı zamanda ...

zaten gorosei temizlik vakti demişti daha önce. Ne anlam taşıyor diye baya düşünmüştüm.

İmu yeni bir tufan düşünüyor dünyayı temizlemek ve kayıtları silmek için .

Bunun için yeterli sebepleri var.

1-) Nika geri geldi
2-) Devrimci ordusunun varlığı ile Dünya hükümetini doğrudan hedef alması ve her geçen gün daha çok büyümesi.
3-) Korsanlar çağının kontrolden çıkması
Ve diğer güçlerin de bu zamanda gelmesi, Gol D. Roger zamanındayken erken geldiğinin farkına varmıştı. Plüton, Üranüs güçleri filan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık