Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112: Zor Açı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 32 26.0%
  • Orta

Kullanılan: 48 39.0%
  • Kötü

Kullanılan: 43 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    123
Karasakal ekibi gelse bile dövüş beklemiyorum. Wano yeni esaretten çıkmış ne yeni taze yenilgisi ??? Direniş muhakkak gösterirler de Karasakal, Luffy'e kadar Im'in de karşısına çıksa yenilmez. Bu senaryo nasıl işler aklım karışık.

Bu hikaye maksat Yamato'yu öne çıkarmaksa Law'ın tayfasına girme senaryosu daha olası.

Sen de sürekli iğneliyorsun he. Sorsak sevmemezliğim yok diyorsun jshjs
Jean Beart tarifesi çekilir(tabii hatırlıyorsan :dd.d ) tek farkı Yamato, " seninle denize açılıyorum ama Luffylere katılacağım." der. Law için fark etmez zaten, durmaz üzerinde.
Ne yapayım yahu canım sıkılıyor :oops: Denizaltısı duruyor muydu hala hatırlamıyorum ama Wanoya gelip yine Karasaldan dayak yerse komik olur:D

Amiral'in yamato'ya karşı ""ŞANSI YOK""".
Amiraller oda tarafından hep bir kişilik ve adalet anlayışı çerçevesinde yazıldı. Nasıl yani? şöyle: Şuan ki arc'da ki kizaru'nun kurgusunu ele alalım. Oda'ya göre Kizaru "Tembel Adalet" anlayışına sahipmiş. Ayrıca kendisinin kişiliği konuşma tarzına da bir o kadar yansımış. Tembel bir kişilik ve yavaş bir konuşma tarzı var. Şimdii Kizaru, eski dostları ve sevdiği insanları defalarca kez öldürebilirdi. Bu fırsat eline birçok kez geçti. Ufacık lazerden büyük patlamalar yapan, ışık hızında hareket eden bir adam için fındık gibi görev. Ama hep ağırdan aldı, "tembellik" yaptı. Görevi vegapunk'ı öldürmekti. Vegapunk'ın işini bitirmesi çok sürdü. Bu onun gücüne işaret değil bu onun hikayedeki kurgusunun olayı. Hala daha ağır davranıyor çünkü vegapunk'ın işini bitirdikten sonra görevin ağırlığını atması yavaş sürüyor. Bu onu zayıf yapmaz arkadaşlar herşey sidik yarışı değil. Amiraller için hiç değil. Amiraller sidik yarışı ile kurgulunan yazılan karakterler değiller.

Şimdi gelelim Yamato'ya karşı "hiç şansı olmayan" Ryokuygu'ya. Ryokuygu "Kararlı - Azimli Adalet" anlayışına sahip. Ryokuygu'nun kişiliği gördüğümüz kadarıyla düşmanlarına karşı fazlasıyla küçümseyici ve alaycı. Hatta ırkçı olmaya kadar gidiyor. Adalet anlayışı ve kişiliğinin karşı düşüncelere karşı alaycı olmasından ötürü kendisine verilen emirleri hiçe saydı ve wano'da olay çıkardı. Bir "imparator tayfası" olan canavar korsanlarını eforsuz yenmesini geçtim alaya aldı. ne kadar yaralı da olsalar bunlar kaido'nun adamları. Ayrıca wano'nun samuraylarını dış dünyadan bihaber yaşayan cahil insanlar olduğunu düşündüğü için küçümsedi. Yamato'nun hakisi ve momo'nun dönüşümünün kontrolünü görünce ciddiye almaya başladı ama devam etmedi dövüş.

Ben hala daha böyle şeyleri savunan insanları anlamıyorum. Bu arkadaş bu arc'ın başında kizaru'nun sanji'ye yem olacağını, Shanks'ın amirallere 1 slash filo amiralerine 1.5 slash atacağını söylemişti. 2-3 slash'te kocaaa dünya hükümetinin "en büyük askeri gücü" denilen adamları gidecek. Yamato'ya karşı 0 şansları olacakmış. xD Dünya hükümetinin büyük güçlerinin yamato'ya, sanji'ye karşı hiç şansları yoksa kapatsınlar kepenkleri gitsinler. Oda'nın naruto vari bir kurgu yapacağını düşünmeniz çok tuhaf. (bkz: Konohamaru'nun pain yenmesi)

Bu Gorosei'lerin arasında en sağlamı Warcury denen Gorbaçov amca sanırım.

Lakin dikkatimi çeken bir şey oldu. Bu Gorosei'ler resmen ya hasar almıyor ya da etkilenmiyor, bunlara o yara izlerini kim vermiş olabilir bunun düşüncesinde takılı kaldım.

Bu beş azman can sıkıntısından kendi aralarında falan mı dövüştüler acaba bilemedim.

Ne yapayım yahu canım sıkılıyor :oops: Denizaltısı duruyor muydu hala hatırlamıyorum ama Wanoya gelip yine Karasaldan dayak yerse komik olur:D
Anlıyorum ben de bu yüzden capsler yapıp sarıyorum artık sjhsj :d.d Maalesef serinin kendine özgün gemisi ikiye ayrıldı. Bilmem tamiri olur mu? :(
İkili içinde erken karşılaşma olur, onu da beklemiyorum. Tayfası zayıf olduğu için yenildi. Bu sefer yenilmez çünkü tayfasından güçlü elemanlar mevcut adada. Bir Yamato gibi sağ kolu olsaydı Winner adasında başka şeyler konuşuyor olurduk

Gorosei Sanji ya da Zoro için rakip olamaz. Bu adamların seviye ark düşmanları olmak için çok fazla. Öyle diğer arklardaki gibi siz devam edin bunu ben alırım klişesi bunlara işlemez.
Sanji'yi bilemem ama Zoro'nun hedefi en azından buralar. Zoro bu seviyeye seri sonunda gelecek muhtemelen tabi ama eninde sonunda gelecek dünyanın en güçlüsü olmak istiyorsa, Ghandi'nin de kılıcı kararmış gibi duruyor.

Karasakal ekibi gelse bile dövüş beklemiyorum. Wano yeni esaretten çıkmış ne yeni taze yenilgisi ??? Direniş muhakkak gösterirler de Karasakal, Luffy'e kadar Im'in de karşısına çıksa yenilmez. Bu senaryo nasıl işler aklım karışık.

Bu hikaye maksat Yamato'yu öne çıkarmaksa Law'ın tayfasına girme senaryosu daha olası.

Sen de sürekli iğneliyorsun he. Sorsak sevmemezliğim yok diyorsun jshjs
Jean Beart tarifesi çekilir(tabii hatırlıyorsan :dd.d ) tek farkı Yamato, " seninle denize açılıyorum ama Luffylere katılacağım." der. Law için fark etmez zaten, durmaz üzerinde.
Nedense ben Luffy'nin, ekibinin bir kısmını Elbaf'ta bırakacağını geriye kalanlarıyla da Law, Kid ve Yamato'yu yanına alıp maceralara çıkacaklarını düşünüyorum.

Yeni çağa öncülük edecek beşlinin içinde Kid, Law ve Killer'in böyle kolay misyonlarının biteceğini düşünmüyorum.

Nedense ben Luffy'nin, ekibinin bir kısmını Elbaf'ta bırakacağını geriye kalanlarıyla da Law, Kid ve Yamato'yu yanına alıp maceralara çıkacaklarını düşünüyorum.

Yeni çağa öncülük edecek beşlinin içinde Kid, Law ve Killer'in böyle kolay misyonlarının biteceğini düşünmüyorum.
Dur abi şimdi Kid ölmez de dönerse @Alpamis en ballı karakter Kid diyebilir, o yüzden ölü olarak kalması daha iyi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık