Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Goroseiler Eski yonkoların tırnağı etmezler şimdikiler Yonko seviyesini düşürdü karasakalın ekip yonko ekibi gibi değil ama buggy teşkilatla işi toparladı bir nebze daha.
Karasakal'ın BM'den daha iyi yonkou olduğu düşünüyorum. MarineFord savaşını başlatan, WB'nin meyvesini çalan, Marco ve ekibini yenerek Yonkou olarak anılan birinden bahsediyoruz ki hamleleri oldukça mantık ve zeka çerçevsinde ilerliyor. Kuzan (belki sword falan üyesidir ve Karasakal'ı takip etmek için girmiştir, bilemiyorum) gibi bir ekibine kattı ve inanılmaz bir güç kazanarak devam ediyor. Yeni dünya içinde koca götünü sallayarak dalgalar yaratıyor herif.

Karasakal'ın BM'den daha iyi yonkou olduğu düşünüyorum. MarineFord savaşını başlatan, WB'nin meyvesini çalan, Marco ve ekibini yenerek Yonkou olarak anılan birinden bahsediyoruz ki hamleleri oldukça mantık ve zeka çerçevsinde ilerliyor. Kuzan (belki sword falan üyesidir ve Karasakal'ı takip etmek için girmiştir, bilemiyorum) gibi bir ekibine kattı ve inanılmaz bir güç kazanarak devam ediyor. Yeni dünya içinde koca götünü sallayarak dalgalar yaratıyor herif.
Karasakal güçlü desek bile tayfadan aokiji yi çıkarsak sanji ya da jinbei etkisi yaratacak elemanı yok meyveleri olmasa hikaye diyebilecegimiz karakterler haline geldiler.

Karasakal güçlü desek bile tayfadan aokiji yi çıkarsak sanji ya da jinbei etkisi yaratacak elemanı yok meyveleri olmasa hikaye diyebilecegimiz karakterler haline geldiler.
Bu konu hakkında kesin konuşamayız. Oda, Karasakal tayfasını tanıtacak şekilde bir tanıtım yapmadı ama zeki ve güçlü olduklarını düşünüyorum. Katarina Devon ve Van Augur, EggHead geldi, Saturn ile dalga geçip gittiler. Görürsün, bizimkiler Korsan Adasını basmaya karar verirse oldukça zorlanacaklar.

Roger'ın seraphim varsa neden onu çoğaltmak yerine farklı tip seraphimler yapmışlar ki 50 100 tane Roger seraphim yap sal korsanların üstüne.

Bu konu hakkında kesin konuşamayız. Oda, Karasakal tayfasını tanıtacak şekilde bir tanıtım yapmadı ama zeki ve güçlü olduklarını düşünüyorum. Katarina Devon ve Van Augur, EggHead geldi, Saturn ile dalga geçip gittiler. Görürsün, bizimkiler Korsan Adasını basmaya karar verirse oldukça zorlanacaklar.
Umarım görürüz o günleri seyir zevki yüksek olan vs lere açız.

Roger’un Seraphim’ine özel bir anlam yükleyemiyorum. Varsa ki ne olacak?

Diğer Seraphim’leri doğru düzgün kullanamamış bir hükümet Roger’un Seraphimin’i mi doğru düzgün kullanacak?

Önce diğer Seraphim’leri kullansınlar da sonra Roger’unkine bakarlar.

Bu yüzden ben Roger’un Seraphim’ini göreceğimizi düşünmüyorum. Çünkü daha diğer Seraphim’leri kullanamadılar.

Bu bölümden sonra Xebec’in hükümet deneylerinde kullanıldığını ve bir cam fanusun içinde bekletildiğini görebiliriz belki.

Yahu Gorosei'nin gördüğü her neyse bu yayının kesilmesini engelleyecek bir şey olmalı. Fanus içindeki Seraphim'i görse ne görmese ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık